Windows 10 Anniversary Güncellemesi Çok Yakında Geliyor Windows 10 Anniversary Güncellemesi Çok Yakında Geliyor
3.5
Dünyanın en büyük yazılım şirketi olarak sayılan Microsoft, Windows 10 için büyük bir güncellemenin arefesinde. Şimdiye kadar en büyük güncelleme olarak değerlendirilen Anniversary güncellemesi... Windows 10 Anniversary Güncellemesi Çok Yakında Geliyor

Dünyanın en büyük yazılım şirketi olarak sayılan Microsoft, Windows 10 için büyük bir güncellemenin arefesinde. Şimdiye kadar en büyük güncelleme olarak değerlendirilen Anniversary güncellemesi Microsoft Geliştiriciler Konferansında duyuruldu.

Anniversary güncellemesiyle birlikte masaüstü bilgisayarların yanı sıra Xbox ve Hololens için de kullanılabilir olacak ve bir çok yenilik getirilecek.

Windows 10 Anniversary Güncellemesi İle Birlikte Hangi Yenilikler Gelecek?

Bu yaz yayınlanması beklenen bu büyük güncelleme ile Windows 10 üzerinde bir çok yenilik görebileceğiz. Windows 10 kullanıcıları için ücretsiz yayınlanacak güncelleme daha fazla kişiselleştirme sunmasının yanında, Microsoft Edge’de kullanıcıların web sitelerine Windows Hello ile giriş yapmasının önünü açacak. Ayrıca güncelleme ile birlikte büyük hataların giderimi de sağlanacak.

Güncellemeyle birlikte bildirim merkezinin fonksiyonları da genişletilecek. 2016 Temmuz ayı gibi güncellemenin yayınlanması beklenirken kritik hataların ve ayrıntılı güncelleme detaylarının tam olarak verilmemiş olması akıllarda soru işareti bırakıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir