Snow Gelişmiş Yüz Filtre Uygulaması! Snow Gelişmiş Yüz Filtre Uygulaması!
Sosyal medyalar arasında son zamanlarda oldukça popüler olan Snapchat uygulaması özelliklerini ele alan Snow, güzel bir iş başaracak gibi görünüyor. Şimdiden güzel işler yapmaya... Snow Gelişmiş Yüz Filtre Uygulaması!

Sosyal medyalar arasında son zamanlarda oldukça popüler olan Snapchat uygulaması özelliklerini ele alan Snow, güzel bir iş başaracak gibi görünüyor. Şimdiden güzel işler yapmaya ve kullanıcı edinmeye başladı!

Sosyal medyaların gelişmesi ile beraber birçok amaca yönelik uygulama ortaya çıktı. Bunlardan biri olan snapchat, farklı bir konsept ile gelmesiyle büyük bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Snapchat; kullanıcıların verilerini anlık olarak göstermek ve bir daha buna erişememenizi sağlamayı esas alan ve size özel hikayem menüsü ile fotoğraflarınızı 1 günlüğüne arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

snow!

Snapchat Çakması Snow

Aslında Snow tam anlamıyla olmasa da snapchat çakması bir uygulama demek doğru olacaktır. Mesajlaşma servisinin daha iyi bir hale getirilmesi ve yüz filtrelerinin biraz özelleştirilmesiyle ortaya çıkan bu uygulama, daha kaliteli görseller yakalamanıza ve filtrelediğiniz resimleri paylaşmaya yarıyor.

Arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bu uygulama, GİF desteği de sunması planlanıyor. Ayrıca Messenger gibi gelişmiş bir mesajlaşma ara yüz ile gelen uygulama, fotoğraflarınıza efekt verecek ve sizin yüzünüze etki etmeyecek mekanizmalara eklenmiş görünüyor.

Android ve İOS üzerinde kullanılabilir olan bu uygulama, Snapchat için kullanıcı kaybetmesine sebep olacak bir uygulama iken, Snapchat tarafından nasıl bir tepki verilecek bilinmiyor. Sizde snapchat mantığına uygun fotoğraflar çekmeyi seviyorsanız, Snow indirerek Android veya İOS akıllı cihazlarında bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir