İOS 10 ile Neler Değişecek? İşte İOS 10 Özellikleri İOS 10 ile Neler Değişecek? İşte İOS 10 Özellikleri
3
Apple’ın merakla beklenen etkinliği WWDC 2016, 13-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Geliştiriciler konferansı olarak tanımlanan WWDC etkinliğinde bu yıl en merak edilen konu şüphesiz... İOS 10 ile Neler Değişecek? İşte İOS 10 Özellikleri

Apple’ın merakla beklenen etkinliği WWDC 2016, 13-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Geliştiriciler konferansı olarak tanımlanan WWDC etkinliğinde bu yıl en merak edilen konu şüphesiz İOS 10. Apple’ın mobil işletim sistemi İOS 10, aylardır konuşulurken nihayet WWDC 2016’da resmi olarak karşımıza çıkacak. Peki, İOS 10 ile neler değişecek? Ne Göreceğiz?

Apple’ın amiral gemisi telefonu iPhone 7’den önce çıkacak olan İOS 10, özellikle yeni teknolojiler ve kullanıcı deneyimi konusunda önemli iyileştirmeler içerecek. Öyle ki, Apple’ın dijital ödeme sistemi olan Apple Pay, İOS 10 ile büyük bir gelişme kaydedip yeni özelliklere kavuşacak. Bunun yanı sıra dijital müzik servisi Apple Music’de çeşitli geliştirmelere sahip olacak.

Diğer yandan App Store’da da bugüne kadar kullanıcıların yaşadığı çeşitli sıkıntılar ve eksiklikler de İOS 10 ile birlikte giderilip daha iyi bir noktaya gelecek. Firmanın haber servisi Apple News’te daha iyi konuma getirilerek kullanıcıların seveceği ve rahatlıkla kullanabileceği bir hale getirilecek.

Apple’ın sesli asistanı Siri’de İOS 10 ile birlikte gelişecek servisler arasında. Siri, kullanıcı deneyimi konusunda gelişecek ve yeni yetenekler sunmaya başlayacak. İOS 10’un iPhone ve iPad cihazlara hız, performans ve pil ömrü konusunda önemli ve gözle görülür katkılar yapması da beklentiler arasında.

13-17 Haziran arasında gerçekleştirilecek WWDC 2016 etkinliğiyle duyurulacak İOS 10’un tanıtımdan sonra geliştirici betasının yayınlanması da büyük bir olasılık olarak karşımıza çıkıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir