Facebook Messenger Artık Windows 10 Mobile’da! Facebook Messenger Artık Windows 10 Mobile’da!
4
Sosyal medya’nın dev ismi Facebook bir an olsun boş durmuyor. 2015 yılının sonlarına doğru Windows tarafından geliştirilen ve yayınlanan Windows 10 işletim sistemi, Windows... Facebook Messenger Artık Windows 10 Mobile’da!

Sosyal medya’nın dev ismi Facebook bir an olsun boş durmuyor. 2015 yılının sonlarına doğru Windows tarafından geliştirilen ve yayınlanan Windows 10 işletim sistemi, Windows tarafından ara verilmeden mobil cihazlar için geliştirdiği sürüm ile bir kez daha ne denli büyük bir marka olduğunu ispatladı. Geçtiğimiz aylarda mobil sürüm üzerine duyurmuş olduğu Windows 10 Mobile sistemi ile dikkatleri bir hayli üzerine çeken dev yazılım markasının ardından birçok bilişim firması gerek yazılımlarında gerek ise cihazları için Windows 10 işletim sistemi üzerine geliştirici özellik çalışmalarında bulunmaya başladı. Bu büyük markalardan biride dünyanın en popüler sosyal ağ markası olan Facebook yer almakta.

WİNDOWS 10 FACEBOOK MESSENGER UYGULAMASI

Yıllar önce özellikle de Android ve iOs için Facebook Messenger uygulamasını geliştiren ve kullanıcıların hizmetine açan Facebook, günümüzde bir hayli gelişmekte olan Messenger hizmetini Windows 10 Mobile için hazırlamış olduğu Facebook Messenger uygulaması olarak entegre bir halde en kısa zaman’da Windows 10 işletim sistemine sahip mobil cihazda uygulamanın kullanacağını belirtti.

Windows 10 işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için hazırlamış olduğu Windows 10 Mobile Facebook Messenger uygulamasına ait beta sürümünü kullanıcılara açarak olası hataların giderilmesi için şimdilik tam sürümün yayınlanmadığı görülmekte. En kısa zamanda tam sürüm olarak bu cihazlarda yerini alacak olan Facebook Messenger Windows 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından heyecanla beklenmekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir