The Division Oyunu Artık Beyaz Perdede! The Division Oyunu Artık Beyaz Perdede!
3
Oyun dünyası geleceği oldukça parlak olan ve sadık kullanıcı kitlesinin on milyonları bulduğu bir dünya olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sever kullanıcılar tarafından mart ayından... The Division Oyunu Artık Beyaz Perdede!

Oyun dünyası geleceği oldukça parlak olan ve sadık kullanıcı kitlesinin on milyonları bulduğu bir dünya olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sever kullanıcılar tarafından mart ayından itibaren satışa sunulan Ubisoft firmasının tasarlamış olduğu The Division isimli oyun kırdığı satış rekorlarından dolayı beyaz perdeye çıkmak için gün sayıyor diyebiliriz.

The Division oyununun perde arkasında dünyayı saran bir virüsün sebebini ve çözümünü bulmak için çalışan ajanlar var. New York’un Manhattan bölgesinde karantina altına alınan bir bölgede The Division ajanları zorlu, heyecanlı ve oldukça eğlenceli bir görev gerçekleştiriyor ve bu virüse neyin sebep olduğunu arıyor.

Oldukça sürükleyici ve etkileyici bir oyun olarak karşımıza çıkan The Division oyunu aynı başarıyı sinema sektöründe de göstereceğe benziyor. Ubisoft firması bunun için ciddi çalışmalar yürütüyor ve Hollywood’un en ünlü aktörleri ile görüşmeler gerçekleştiriyor. Söylentilere göre bu oyunun beyaz perdeye aktarıldıktan sonra filmin başrolüne Jake Gyllenhaal geçirilecek.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir