Konami PES 2017 İçin İlk Video Görüntülerini Yayınladı Konami PES 2017 İçin İlk Video Görüntülerini Yayınladı
5
Futbol oyunları teknolojisinde başı çeken iki firmadan birisi olan Konami Pro Evolution Soccer serisinin 2017 sürümünü ilk kez video görüntüsü ile duyurdu. Merakla beklenen PES... Konami PES 2017 İçin İlk Video Görüntülerini Yayınladı

Futbol oyunları teknolojisinde başı çeken iki firmadan birisi olan Konami Pro Evolution Soccer serisinin 2017 sürümünü ilk kez video görüntüsü ile duyurdu. Merakla beklenen PES 2017 oyununda video fragmanında gördüğümüz ilk ve en önemli özellik kalecilerin kontrol yeteneğinin arttırılması ve top tutuş tekniği oldu.

Tüm oyun severlerin merakla beklediği PES 2017 Eylül ayı ile birlikte PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasalara sürülmüş olacak. Oyun orijinal Türkçe dilini de desteklemekle beraber bir çok yeniliği beraberinde getirecek.

Pro Evolution Soccer 2017 oyunu ilk kez bu kadar net olarak ve kesin bir şekilde Konami tarafından tanıtıldı. Video tanıtımına baktığımızda önümüzdeki yıl FİFA 2017 ve PES 2017 arasında büyük rekabet olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir