Snapchat 3D Selfie İçin Hazırlıklara Başladı! Snapchat 3D Selfie İçin Hazırlıklara Başladı!
3
Dünyanın en popüler uygulamalarından olan Snapchat son zamanlarda sürekli gündemdeki haberleriyle konuşuluyor. Snapchat geçtiğimiz günlerde Twitter kullanıcı sayısını geçerek hayli konuşulmuştu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda... Snapchat 3D Selfie İçin Hazırlıklara Başladı!

Dünyanın en popüler uygulamalarından olan Snapchat son zamanlarda sürekli gündemdeki haberleriyle konuşuluyor.

Snapchat geçtiğimiz günlerde Twitter kullanıcı sayısını geçerek hayli konuşulmuştu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda Snapchat uygulamasının yaklaşık olarak 150 milyon kullanıcısının bulunduğu açıklanmıştı.

Yeni Uygulaması Seene İle 3D Selfie Özelliği Geliyor!

150 milyon kullanıcısına 3D selfie seçeneği sunmak için bir şirketi satın alıp bünyesine kattığını duyuran Snapchat seene adlı bir geliştirici üzerinde çalışmalarını aylardan beri sürdürdüğünü açıkladı. Bu çalışma ile sanal gerçeklik görüntülerinin de kullanıldığı, yüz harici objelerin de 3D fotoğrafları da oluşturulabilecek olduğu belirtildi. Snapchat’in neden böyle bir çalışma yürüttüğü teknoloji dünyasında merak konusu olurken şu soruyu gündeme getirdi. Yoksa snapchat sanal gerçeklik dünyasına adım mı atacak? Daha sonrasında çalışmaları tümüyle sanal gerçeklik ile ilgili mi olacak? Ya da sadece kullanıcı odaklı bir çalışma mı bunu önümüzde ki günlerde göreceğiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir