Facebook’a 360 Derece Fotoğraf Yükleme Özelliği Getirildi Facebook’a 360 Derece Fotoğraf Yükleme Özelliği Getirildi
3.5
Sosyal medya teknolojisinin dev sitesi Facebook geçirdiği yeni güncelleme ile birlikte artık 360° fotoğraf yüklemelerini desteklediğini açıkladı. Panoramik olarak gerçekleştirilen tüm çekimler artık 360°... Facebook’a 360 Derece Fotoğraf Yükleme Özelliği Getirildi

Sosyal medya teknolojisinin dev sitesi Facebook geçirdiği yeni güncelleme ile birlikte artık 360° fotoğraf yüklemelerini desteklediğini açıkladı. Panoramik olarak gerçekleştirilen tüm çekimler artık 360° fotoğraf olarak Facebook üzerinden yüklenebilecek.

Facebook için önceki gün gelen güncellemeyle birlikte kullanıcılar artık 360° fotoğraflarını bozulmadan yüklenebilecek. Panoramik çekimlerle oluşturulan resimler siteye yüklenildiğinde telefonu hareket ettirmenizle birlikte 360° özelliğinin geldiğini anlayacaksınız.

Facebook’a 360° Derece Fotoğraf ve Resimler Nasıl Yüklenir?

Bugün itibariyle “Facebook 360 Photos” adı verilen özellik sadece Facebook kurucusu Mark Zuckenberg’in profilinde uyarlanmış durumda. Geliştirmelerle birlikte kararlı sürüm haline getirildiğinde bu özellik tüm kullanıcıların profilinde aktif duruma gelecek. Mark Zuckenberg, dün paylaştığı 360 derecelik New York manzarasıyla bu özelliğin Facebook üzerinde geliştirilmiş ve kullanılmak üzere hazırlandığını kendi hesabı üzerinden duyurdu.

mark zuckenberg 360 derece fotoğraf

Facebook için geliştirilen 360° derece olarak yüklenilmiş fotoğrafları görüntülemek için akıllı telefon veya bilgisayarınızda mouse hareketleri ile tamamen görüntülenebilir halde karşınıza çıkacak. Yeni güncelleme çok yakın zamanda tüm kullanıcıların panelinde aktifleştirilecek.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir