Facebook Kullanıcılarına Moments Uygulaması Zorunlu Olacak Facebook Kullanıcılarına Moments Uygulaması Zorunlu Olacak
4
Edinilen bilgiler doğrultusunda Facebook, Moments uygulamasını yüklemeyen kullanıcılarının bulut sistemini sayesinde yüklediği fotoğrafları 7 Temmuz’a kadar sileceği belirtiliyor. Etkin bir sosyal medya fenomeni olan... Facebook Kullanıcılarına Moments Uygulaması Zorunlu Olacak

Edinilen bilgiler doğrultusunda Facebook, Moments uygulamasını yüklemeyen kullanıcılarının bulut sistemini sayesinde yüklediği fotoğrafları 7 Temmuz’a kadar sileceği belirtiliyor.

Etkin bir sosyal medya fenomeni olan Facebook, yeni bir değişim ile daha kullanıcılarının karşılıyor. Facebook, Moments adlı uygulamayı kullanmayanların senkronize edilmiş olan tüm fotoğraflarını geri alınması çok zor olacak şekilde silecek gibi görünüyor.

Facebook’tan Moments Yaptırımı Geliyor

2012 yılında uygulama olarak çıkarılan Moments’in kullanım amacı Facebook kullanıcılarının fotoğraflarını daha kısa zamanda ve kolay bir şekilde paylaşmalarıydı. Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde telefonunuzda yer alan ve buradan facebook‘a yüklenen fotoğraflar  Moments‘a yükleniyor ve de burada muhafaza ediliyordu. Moments hafızasında kayda alınan bu fotoğrafları çok rahat ve de basit bir şekilde sevdikleriniz, aileniz ve arkadaşlarınızla zahmetsiz bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Epeydir gündemde olan yalnız gerekli rağbeti görmeyen bu uygulamaya dair Facebook’un enteresan bir fikri bulunmakta.

FACEBOOK MESSENGER UYGULAMASINI KULLANMA KONUSUNDA DA DİRETİYOR

Milyarlarca aktif kullanıcıya sahip olan sosyal medya devi facebook bu aktif kullanıcı kitlesini değişik platformlara ve uygulamalara da yayma çabasında. Bu nedenledir ki önceki günlerde bu konuda baskı kuran şirket facebook messsenger uygulamasını kullanmayanların mesajlarını göstermiyordu. Facebook eş değer bir diretmeyi de Moments’le gündeme alma aşamasında . Edinilen bilgilere göre facebook moments uygulaması bulunmayanların saklı tüm fotoğrafları geri dönüşü güç bir biçimde silecek. Bu fotoğrafları geri almak görünen o ki bayağı zahmetli ve de zaman alıcı olacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir