Verdun Yeni Nesil Konsollara Geliyor Verdun Yeni Nesil Konsollara Geliyor
1.Dünya Savaşı’nı konu alan oyun sayıları giderek artmaya başladı. Günümüzde piyasaya yeni sürülen birçok FPS savaş oyununun da aslında ilk çıkışlarının 1. Dünya Savaşı... Verdun Yeni Nesil Konsollara Geliyor

1.Dünya Savaşı’nı konu alan oyun sayıları giderek artmaya başladı. Günümüzde piyasaya yeni sürülen birçok FPS savaş oyununun da aslında ilk çıkışlarının 1. Dünya Savaşı konsepti ile yapıldığını bilmekteyiz.

Savaş ruhunu kazanmak için oluşturulan bu düzen ise son dönemlerde bir hayli geride bırakılmaya başlanmıştı. Zira artık yeni nesil savaş sistemlerinin kullanıldığı FPS serileri görmeye başladık. Fakat yaşanan bu değişim kullanıcılara tarafından da pek sevilmedi. Zira bu istek artık 1. Dünya Savaşı konseptine de geri dönülmesine neden olmaya başladı. Bu alanda en büyük temsilcilerden birisi de Verdun oyunu oldu.

Artık Yeni Nesil Konsollarda Da Görebileceğiz

Tamamen 1. Dünya Savaşı’nı konu alan ve çatışma ortamları ile büyük beğeni toplayan Verdun oyunu bu yönü ile büyük oranda beğeni kazandı. Fakat oyunun tek kötü yanı olarak aslında oyunun sadece PC versiyonlarının çıkması gösterildi.

Sadece PC platformu için yayın yapan Verdun oyunu kısa süre içerisinde satış rakamlarında da büyük oranda yükseliş yakaladı. Verdun oyununun yakaladığı bu yükseliş ise oyunun kısa süre sonra konsollarda da beklenmesine neden oldu. SEGA ise sonunda beklenen haberi verdi. Yapılan açıklamada yakın zamanda yeni nesil konsollar için de Verdun’un yayınlanabileceği belirtildi. Yapılan açıklama ne kadar gerçek ya da beklendiği gibi oyun konsollara d gelir mi merak konusu.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir