Unreal Engine 4 İle Geliştirilen Yeni Oyun Agony Duyuruldu Unreal Engine 4 İle Geliştirilen Yeni Oyun Agony Duyuruldu
2.5
Son dönemin moda oyun türleri arasında korku oyunları başı çekmeye başladı. Kimi zaman akıl hastanesinde çıkan isyandan kurtulmayı konu alan kimi zaman ormanda yalnız... Unreal Engine 4 İle Geliştirilen Yeni Oyun Agony Duyuruldu

Son dönemin moda oyun türleri arasında korku oyunları başı çekmeye başladı. Kimi zaman akıl hastanesinde çıkan isyandan kurtulmayı konu alan kimi zaman ormanda yalnız verilen bir hayat mücadelesini konu alan korku oyunları epey bir gündeme gelmeye başladı.

Zira bu alanda iddialı yapımların ortaya konulması da korku türünün bir adım öne çıkmasının ana nedenleri arasında gösterilebilir. Tabi korku türü son dönemin gözde oyun türlerinden biri olunca yavaş yavaş bu alanda yeni oyunları da görmeye başladık. İşte korku türünün son temsilcilerinden biri olacak olan Agony de bunlardan bir tanesi.

Cehennemde Kapana Kısılmak

Henüz yeni kurulmasına karşın daha önce birçok ünlü oyunda çalışmış bir ekibe sahip olan Madmind Studios tarafından geliştirilen yeni korku oyunu Agony, diğer korku oyunlarından özellikle mekan olarak oldukça farklı bir oynanışa sahip olacak. Zira Agony baştan sona cehennemde geçecek.

Hikaye gereği azap çeken bir ruhu canlandıracağız ve tabi cehennemde birbirinden korkunç yaratıklarla mücadele edeceğiz. Son dönemin en gözde oyun motorlarından biri olan Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmesine başlanan Agony’nin şimdiden tanıtım videosu yayınlanmış olsa da oyunun ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda henüz net bir bilgi olmadığını da belirtelim. Yakın zamanda yapılacak detaylı tanıtımda çıkış tarihini öğrenebileceğiz gibi.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir