Temple Run 2, Güncelleme İle Artık Kızgın Kumlarda! Temple Run 2, Güncelleme İle Artık Kızgın Kumlarda!
3.5
Mobil platformlarda oldukça büyük atılımlar yaparak başarılarını arttıran Temple Run 2 serisi yeni güncellemelerle çok farklı bir havaya büründü. Mobil oyun platformları denilince akla... Temple Run 2, Güncelleme İle Artık Kızgın Kumlarda!

Mobil platformlarda oldukça büyük atılımlar yaparak başarılarını arttıran Temple Run 2 serisi yeni güncellemelerle çok farklı bir havaya büründü. Mobil oyun platformları denilince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Temple Run serisi her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor.

Kullanıcı sayısını sürekli olarak arttıran ve yeni güncellemeler ile oyun sever kullanıcıların gözdesi haline gelen Temple Run 2 yeni bir güncelleme ile kızgın kumlarda maceraya devam ediyor. Piramit ve Mısır ülkesinin sıcacık kumlarında yapılan macera dolu bir seyahate hazırsanız Blazing Sands eklentisini indirerek bu maceraya siz de atılabilirsiniz

Temple Run serisinin kendine özgü oyun karakterleri mevcuttur. Bu karakterler gelen her yeni güncelleme ile birlikte biraz daha değişime uğramakta ve çeşitlenmektedir. Bu oyundaki asıl amaç yol üzerindeki engellere takılmadan ve doğru yol rotasını seçerek altınları toplamak ve çeşitli hazineleri elde etmektir. Bu altınlar ile birlikte oyun içi birçok özelliği aktive edebilir, karakterinize yeni kıyafetler satın alabilir hatta oyun karakterinizi bile değiştirebilirsiniz.

Hali hazırda oyunun sahip olduğu zorlukların benzerlerine bünyesinde bulunduran Blazing Sands adındaki yeni atmosfer, bunun için daha gelişmiş çeşitlerde de zorlukları kullanıcıların karşısına çıkarıyor. Bahsi geçen yeni güncelleme için App Store ve Google Play mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Eğlenceli ve maceralı bir yolculuk için bulunmaz bir oyun olan Temple Run 2 serisini herkese tavsiye ederiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir