Stygian: Reign of the Old Destek Kampanyası Başladı Stygian: Reign of the Old Destek Kampanyası Başladı
3
Türk oyun sektörü her geçen gün biraz daha gelişmeye başladı. İlk olarak mobil teknolojiler için çıkarılan Türk oyunlarıyla karşılaşmaya başlamışken şimdilerde ise profesyonel bilgisayar... Stygian: Reign of the Old Destek Kampanyası Başladı

Türk oyun sektörü her geçen gün biraz daha gelişmeye başladı. İlk olarak mobil teknolojiler için çıkarılan Türk oyunlarıyla karşılaşmaya başlamışken şimdilerde ise profesyonel bilgisayar oyunları ile karşılaşmaya başladık.

Yeni yeni piyasada yer almaya başlayan Türk oyunlarına her geçen gün bir yenisi de eklenmekte. İşte bu oyunlara son olarak ise Stygian: Reign of the Old eklendi. Tamamen bağımsız Türk geliştiriciler tarafından oluşturulan Stygian: Reign of the Old aslında henüz yapım aşamasında olan bir oyun.

Oyun Şimdilerde Türk Kullanıcıların Desteğini Bekliyor.

Konu olarak korku dolu bir dünyayı ele alan yeni Türk yapımı şimdilerde ise destek sürecinin içerisinde. Zira oyunun satışı ve yapım aşamasında kullanılacak programları nedeniyle ilk olarak Kickstarter proje destek sitesinde bir destek bölümü oluşturuldu. Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamayla beraber destek konusunda yeni adımlar atılırken şimdilik oyunun ne kadar destek toplayacağı da merak konusu oldu.

Yapılan ilk açıklamalara göre hikayesi sayesinde oyun şimdiden büyük oranda destek almaya da başladı. Stygian: Reign of the Old oyunu beklenen desteği bulacak mı bilinmez ama gelen destek ve açıklamalara bakacak olursak beklenen rakamın toplanmaması durumunda oyunun çıkışının da gecikeceği hatta belki de çıkış yapamayacağını da söyleyebiliriz. Bunun için ise mutlaka destek sürecini beklemek gerekiyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir