Ps Plus Üyelerine Büyük Fırsat Ps Plus Üyelerine Büyük Fırsat
Geçtiğimiz günlerde oyun konsolları adına birçok yeni ve güzel haberler paylaşmıştık. İşte şimdide bu haber PS4 sahiplerinin yüzünü güldürecek! E3 etkinliği ile beraber oyun... Ps Plus Üyelerine Büyük Fırsat

Geçtiğimiz günlerde oyun konsolları adına birçok yeni ve güzel haberler paylaşmıştık. İşte şimdide bu haber PS4 sahiplerinin yüzünü güldürecek!

E3 etkinliği ile beraber oyun anlamında bu senenin en önemli isimleri ve fragmanları tanıtıldı ve birçok konu üzerinde konuşuldu. Büyük oyun konsol firmaları, kırasıya rekabet içerisinde geçirdiği bu etkinlikte; bilgisayarla yapılan en büyük rekabeti kızıştıracak bir hamle PS4 cephesinden geldi!

Spor anlamında en çok tercih edilen serilerden olan NBA 2K serisi, her geçen yıl daha fazla sevilmekte ve satın alınmakta. Birçok oyun sever PS4 gibi oyun konsollarına sahip ise bu tür oyunları %70 aldığını söylemek pek yanlış olmayacaktır…

İşte serinin NBA 2K16 oyunu PS Plus üyeleri için şuan ücretsiz olarak indirilebilir bir durumda! Geçen sene ortaya çıkan bu oyun şuan yaklaşık olarak 30 dolar etiketi üzerinden satılıyor. Yani Türk Lirası olarak yaklaşık 100 lira değerinde olan bu oyun ücretsiz erişime açıldı!

NBA 2K16 oyununu ücretsiz olarak PS4 için indirmeniz için ise sadece yaklaşık 1 ayınız olduğunu da hatırlatalım.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir