Polyphony Digital Gran Turismo Hayranlarını Üzecek Haber! Polyphony Digital Gran Turismo Hayranlarını Üzecek Haber!
2.5
Yeni nesil konsollarla beraber üst düzey grafiklerle piyasadaki en iyi yarış deneyimini sunan oyunlardan biri olan Gran Turismo, sadece yarış oyunu kategorisinde değil simülasyon... Polyphony Digital Gran Turismo Hayranlarını Üzecek Haber!

Yeni nesil konsollarla beraber üst düzey grafiklerle piyasadaki en iyi yarış deneyimini sunan oyunlardan biri olan Gran Turismo, sadece yarış oyunu kategorisinde değil simülasyon oyunu kategorisinde de son zamanların en çok merak edilen oyunlarından biri olmayı başardı.

Serinin hemen her oyununda ortaya konulan gerçekçi sürüş deneyimi sayesinde son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Gran Turismo, bu sayede artık hemen her sene çıkış yapan oyun serilerinden de biri haline geldi. Tüm bunlarla beraber geçtiğimiz günlerde geliştiriciliğini Polyphony Digital’in yaptığı Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo Sport duyurulmuştu.

Yeni Nesil Konsolları Bile Zorlanacak

Hali hazırda piyasada yer alan Gran Turismo oyununun bile grafikleri oldukça üst seviye grafikler olarak dikkat çekiyor. Nitekim yeni nesil konsollar için çıkarılacak olan serinin yeni oyununda da bir hayli yüksek özellikli grafikler bulunacak. Oyunun içerisinde hızlı dinamiklerle beraber yüksek grafiklerin birleşmesinin ise yeni nesil konsolların bile zorlanmasına neden olacağı belirtiliyor. Bu nedendendir ki Polyphony Digital oyun hakkında beklenmedik bir açıklamada yaptı.

Son dönemde hemen her önemli yapımda kullanılan dinamik hava sistemi sadece bu nedenlerden ötürü Gran Turismo’nun yeni oyununda yer alamayacak. Bu şekilde ani FPS düşüşleri de en aza indirilmiş olacak. Tabi kullanıcılara yine bağımsız olarak hemen her hava modunda yarışma imkanının sunulacağını da belirtelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir