Pokemon GO oyununa şarj dayanmıyor! Pokemon GO oyununa şarj dayanmıyor!
5
Pokemon GO oyunu ile birlikte herkes sokaklarda pokemon avlamaya başladı.Pokemon GO oyununu oynamak için mecburen telefonuzun mobil veri bağlantısı ve GPS konumunuz aktif olması... Pokemon GO oyununa şarj dayanmıyor!

Pokemon GO oyunu ile birlikte herkes sokaklarda pokemon avlamaya başladı.Pokemon GO oyununu oynamak için mecburen telefonuzun mobil veri bağlantısı ve GPS konumunuz aktif olması gerekmektedir.Zaten akıllı telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi şarj sürelerinin 1 gün bile bitmemesidir.Akıllı telefonların şarj canavarı olan mobil veri bağlantısının yanına bir de GPS gelince şarj 10 saate kalmadan tükeniyor.

Şarjın çabuk bitmesinden dolayı şikayetler çok geliyor fakat başka yapacak bir yöntem olmadığı için herkes taşınabilir şarj cihazlarına yöneldi.Taşınabilir şarj cihazları satışında patlama olurken sizlere yüksek kapasiteli bir batarya almanızı öneriyoruz.Yüksek kapasiteli olanlar malesef ülkemizde çok pahalı fakat yurtdışında fiyatları uygun olduğu için herkes çin mallarına yöneldi.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir