Pokemon Go Android ve İOS İçin Yayınlandı Pokemon Go Android ve İOS İçin Yayınlandı
Büyük bekleyiş sona erdi! Çocukluğumuzu süsleyen ve yeni neslin bilmediği Pokemon Çizgi filminin oyunu çıktı! Pokemon Go adı altında çıkan bu uygulama, İOS ve... Pokemon Go Android ve İOS İçin Yayınlandı

Büyük bekleyiş sona erdi! Çocukluğumuzu süsleyen ve yeni neslin bilmediği Pokemon Çizgi filminin oyunu çıktı! Pokemon Go adı altında çıkan bu uygulama, İOS ve Android platformları için destekleniyor! Windows Phone için ise bir bilgi bulunmuyor.

Android ve İOS ortamları için çıkan Pokemon Go oyunu, sizleri dışarıya sürükleyecek bir oyun olarak geliyor. Bu oyun gerçek dünya ile bağlantılı bir şekilde sizleri sanal dünyaya sürüklüyor. Yani bu oyunda harita, içerisinde bulunduğumuz dünyayı kapsıyor. Özellikle bilgisayar ve telefon başında zaman geçiren nesli dışarıya sürükleyecek olan bu oyun, kısa sürede inanılmaz bir ilgi gördüğünü hatırlatalım.

appstoreau

Pokemon GO Neden bu kadar ilgi gösteriliyor?

Geçtiğimiz 2 ile 3 gün boyunca çılgınca bir pokemon go akımı başladığını görüyorsunuz. İnsanlar deliler gibi bu oyuna saldırıyor. Ülkemizde ve dünyadaki birçok ülke için halen yayınlanmamış olan bu oyun, biraz illegal yöntemlerle kuruluyor. Erişim engelliğinin getirdiği cazibesinden midir bilinmez ama insanlar bu oyunu deliler gibi kuruyorlar. Hem odanızın bir köşesinde veya her hangi bir yerde pokemon yakalamayı kim istemez?

Pokemon Go Nasıl Kurabilirim?

Öncelikle bunun yasal olmadığını baştan söyleyelim. Çünkü oyun şuan kapalı betada! Bu durumda yapacağınız bütün aktiviteler sonucu Pokemon Go yönetimi, üyeliğinizi fes edebilir ve tüm emeklerinizi sıfırlayabilir. Bu yüzden pokemon go kurulumu konusunda biraz beklemenizi tavsiye ederiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir