PlayStation’ın Yeni Serisinin Tam İsmi Belli Oldu PlayStation’ın Yeni Serisinin Tam İsmi Belli Oldu
3
Son dönemlerde yapılan dedikodular içerisinde PlayStation’ın 4K mı yoksa NEO mu olacağı konuşulurken dünya devi Sony bu dedikodulara çok güzel bir şekilde cevap verdi.... PlayStation’ın Yeni Serisinin Tam İsmi Belli Oldu

Son dönemlerde yapılan dedikodular içerisinde PlayStation’ın 4K mı yoksa NEO mu olacağı konuşulurken dünya devi Sony bu dedikodulara çok güzel bir şekilde cevap verdi.

Dünya devi Sony yaptığı resmi bir açıklama ile PlayStation’un yeni konsolları olacağı planlanan PlayStation 4K cihazını onayladı. Geçtiğimiz günlerde dünya devi Sony bu sessizliğine resmi bir basın açıklaması ile son verdi. PlayStation’un yeni modeli 4K kullanılarak onaylandı.

E3 2016 İÇİN YENİ BİR PLAN HAZIRLIĞI OLABİLİR Mİ?

Bu süre içerisinde resmi olan cihazın henüz bir ismi bulunmadığı gibi cihazın bu isim belirsizliği de uzun sürmeyeceği belirtildi. Dünya devi Sony bu cihazında sanal gerçeklik teknolojisini destekleyeceğini dile getirdi. Evlerimizde şuan kullandığımız çoğu cihazlar da standart hale gelen 4K çözünürlük teknolojisi standart bir PlayStation 4 cihazından 350-400 dolar daha fazla olacağı belirtildi.

Dünya devi Sony teknik ekibinin bu çalışması sonrasında, daha önce piyasaya sürülen PlayStation 4 kullanıcılarının bu yeni cihazın sürülmesiyle tercihlerinin ne olacağı merak edilen sorular arasında. Dünya devlerinin yeni amirallerini tanıtacağı E3 etkinliğinde Sony bu yeni PlayStation 4K modelini gösterime çıkarılmayacağının üzüntüsü dile getirilse de küçükte olsa E3 2016 etkinliğinde cihazla ilgili yeni ve güncel bilgiler kullanıcılar ile buluşacaktır. E3 2016 etkinliğinde dünya devleri ellerindeki en son teknoloji ile çığır açacak yeni amiral gemilerini siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir