PlayStation NEO Tanıtım Tarihi Açıklandı! PlayStation NEO Tanıtım Tarihi Açıklandı!
3.5
Dünyanın en iyi konsol cihazı unvanına sahip olan Play Station E3 2016 zirvesinde tanıtılacağı düşünülen yeni nesil cihazı ile şimdiden merak konusu haline gelmiş... PlayStation NEO Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Dünyanın en iyi konsol cihazı unvanına sahip olan Play Station E3 2016 zirvesinde tanıtılacağı düşünülen yeni nesil cihazı ile şimdiden merak konusu haline gelmiş bulunmakta.

Geçtiğimiz 3 yıl öncesine ait son çıkardığı ürünü olan Playstation 4 serisi ile oyun sektörüne yeni bir çığır açan marka o kadar iyi bir seri tutturmasına rağmen oyunların piyasaya sürülmesiyle istenilen performansı artık veremediği apaçık ortaya çıkmakta. Bunun üzerine yeni oyunların sanal gerçeklik üzerine daha yatkın bir oynama potansiyelinin aktarılması için yetersiz gördüğü PlayStation 4 serisinin bir üst modelini üretmeye karar verdi.

Yapılan dedikodular arasında 3 farklı isimden biri ile piyasaya sürüleceği iddia edilen yeni ürün PlayStation 4.5, PlayStation 4K ve Playstation NEO isimleri anılmaktaydı.

PLAYSTATİON’UN YENİ AMİRALİ NE ZAMAN DUYURULACAK?

Bu isimlerden en çok gündeme gelen ise NEO serisi olarak tanımlanmış ve hatta E3 2016 oyun zirvesinde ürünün bu üst model ismi ile piyasada yer alacağı dilden dile dolaşmakta. İsim olarak her ne kadar söylentiler devam etse de 13, 14, 15 ve 16 Haziran 2016 tarihleri arasında E3 zirvesinde tanıtılacak oyun ve oyun konsollarının içerisinde PlayStation’un yeni amirali de yer alacak.

Türkiye saati ile sabaha karşı 03:30 sularında basın konferansı düzenleyecek olan PlayStation, bu konuda tüm konsol oyuncularını bilgilendirecek detaylı bilgiler sunarak meraklarını dindirecek. Net olarak isminin de açıklanacağı basın toplantısını şimdiden oyun tutkunları sabırsızlıkla beklemekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir