PES 2017 Yeni Özellikler İle Geliyor! PES 2017 Yeni Özellikler İle Geliyor!
4.5
KONAMI üreticisinin her sene daha farklı özelliklerle piyasaya sürdüğü PES oyunun 2017 serisinde eski sezonlara nazaran daha fazla özellikle ve önceki seride yapılan hatalara... PES 2017 Yeni Özellikler İle Geliyor!

KONAMI üreticisinin her sene daha farklı özelliklerle piyasaya sürdüğü PES oyunun 2017 serisinde eski sezonlara nazaran daha fazla özellikle ve önceki seride yapılan hatalara karşın iyileştirme performansları uygulanarak daha gerçekçi bir görünümü pes tutkunlarına sunacak.

Futbol oyunları arasında en popüler oyun olarak oynanılan PES, yeni serisi olan PES 2017 serisinde de aynı başarıyı yakalayacağı şimdiden tahmin edilebilmekte.

OYUN İÇERİSİNDE ÖZEL STİLLER VE AYARLAR YER ALACAK

Oyun skorunu etkileyecek daha gerçek takım kontrollerinin sağlanacağı yeni seride kullanıcılar artık defansif veya forvet hattını dilediği gibi tam olarak kontrol altına alarak maçın kaderine hükmedebilecek. Özellikle de kişisel verilerin daha fazla geliştirildiği bu seri içerisinde her futbolcunun kendine özgü hareketleri, pas ve şut tekniklerinin yer alacağı KONAMI tarafından duyuruldu.

KALECİLER ARTIK DAHA YETENEKLİ BİRER ALTIN ELDİVEN OLACAKLAR

Bildiğiniz gibi 2015 olmak üzere aynı zaman’da PES 2016 serisinde de kalecilerin çok kötü kurtarışlar ve aynı zaman’da hiç olmayacak goller yediğini görmekteydik. Fakat 2017 serisinde bu artık mümkün değil, KONAMI üreticisinin aldığı yoğun kaleci zayıflığı şikayetinden ötürü yeni sezon serisinde kalecileri daha çevik ve hareketi birer kaleci olarak oyunda yer almasını sağlamakta. Köşe vuruşları veya serbest vuruşlarda takımın nerde nasıl duracağını da belirleyecek olan kalecilere artık kullanıcılar gönül rahatlığı ile takımının kalecilerine güvenebilecekler.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir