PES 2017 İki Yeni Görsel Daha Duyurdu PES 2017 İki Yeni Görsel Daha Duyurdu
3
Son 3 senedir yerini FİFA’ya kaptıran ve bir türlü oynanış dinamiklerini istenilen dizeye çıkaramayan PES serisi geçtiğimiz sene piyasaya sürdükleri 2016 sürümü ile biraz... PES 2017 İki Yeni Görsel Daha Duyurdu

Son 3 senedir yerini FİFA’ya kaptıran ve bir türlü oynanış dinamiklerini istenilen dizeye çıkaramayan PES serisi geçtiğimiz sene piyasaya sürdükleri 2016 sürümü ile biraz olsun hayranlarının gönlünü almayı başarmıştı.

2015 sürümünde yaşanan hezimetten sonra yeniden kaybettiği yeri kazanmaya çalışan PES serisi, yeni oyunuyla da bunu başarmayı hedefliyor. Sonbahar aylarında karşımıza çıkacak olan yeni PES 2017 oyunu hakkında ise detaylar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda ilk defa kullanıcılara duyurulan oyun hakkında şimdilerde de yeni görseller paylaşılmaya başlandı.

Yeni Dinamikler Görüntülere Göre Başarılı

Bu bağlamda dün itibariyle PES 2017 için yeni iki görsel paylaşıldı. Paylaşılan görsellerin içerisinde yer alan detaylar ise bir hayli beğeni topladı. Zira özellikle kalecinin yer aldığı görselde gerek grafikle gerekse de gerçekçilik konusunda PES’in aradığı başarıyı yakaladığı düşünülmeye başlandı.

Yeni görseller oldukça iddialı olarak gösterilirken oyun hakkında ortaya çıkan detaylara ise hemen her gün bir yenisi daha ekleniyor. Beklendiği gibi bu sene PES 2017 serisi FİFA ile yarışabilecek kıvama gelebilecek mi yoksa tüm bu görsellere rağmen yine bir hezimet mi yaşayacak bunu ancak oyun çıktığında anlayabileceğiz. Tabi FİFA’nın da 2017 için birçok yeni adım atmaya hazırlandığını belirtelim. Yani bu senede yarış bir hayli çekişmeli geçecek gibi.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir