Mirror’s Edge Catalyst Piyasaya Sürüldü Mirror’s Edge Catalyst Piyasaya Sürüldü
3.5
Oyunun ana teması parkour sporundan esinlenerek oyun tutkunlarına muazzam efektler sunan Mirror’s Edge oyunu yeni serisi olan Mirror’s Edge Catalyst serisi ile hayranlarını şimdiden... Mirror’s Edge Catalyst Piyasaya Sürüldü

Oyunun ana teması parkour sporundan esinlenerek oyun tutkunlarına muazzam efektler sunan Mirror’s Edge oyunu yeni serisi olan Mirror’s Edge Catalyst serisi ile hayranlarını şimdiden heyecanlandırmış bulunmakta.

Uzun zaman’dır seriyi kovalayan oyun tutkunlarına ilk müjdeyi buradan verelim. Baskıcı bir holding üzerine yapılan serüvenist bir oyun olan Mirror’s Edge Catalyst serisi, serbest koşucu Faith rolündeki bir oyun karakteri ile oynanmakta. Mekanik dövüş efektleri ve akıcı dövüş hareketlerinin oldukça fazla olduğu oyunda perspektif bir oyun heyecanı sunmakta.

OYUNCU DENEYİMİ TAMAMEN GELİŞTİRİLDİ

Oyunun yapımcısı Amo Mostofi’nin yapmış olduğu oyun tanıtım açıklamasında Mirror’s Edge Catalyst serisi diğer seriye göre daha yüksek performans ve daha farklı dövüş stilleri ile oyuncu deneyimini oldukça artırılmış olduğunu dile getirdi. Oyun tutkunları bu oyun ile Glass şehrinde parkour sporunun heyecanını yaşayacakken aynı zaman’da şehri doyasıya gezmenin ve canlı görüntünün keyfini çıkarakcak.

Toplam’da 3 yıllık bir uzun soluklu çalışma sonunda serinin devamı olan Mirror’s Edge Catalyst serisinin piyasaya sürülmesi birçok hayran kitlesini tekrardan heyecanlandırmış bulunmakta. Oyunun en güzel kısmı ise Mirrorsedge.com adlı resmi web sitesinden indirilebilir bir uygulama olan The Beat. Adlı oyun uygulaması sayesinde şehri sürekli gözlem altında tutabilir ve arkadaşlarınızın şehir gezintisini canlı olarak izleyebilirsiniz. Şimdiden büyük bir merak konusu uyandıran oyun, birçok kişi tarafından oynanmaya başlandı bile.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir