McDonald’s Mağazaları Pokestop Oluyor McDonald’s Mağazaları Pokestop Oluyor
Pokemon GO çılgınlarına güzel bir haberimiz var. Son haftanın en çok konuşulan ve oynanan oyunu olan Pokemon Go, oyun içerisinde dinamikler için güncellemeler alarak... McDonald’s Mağazaları Pokestop Oluyor

Pokemon GO çılgınlarına güzel bir haberimiz var. Son haftanın en çok konuşulan ve oynanan oyunu olan Pokemon Go, oyun içerisinde dinamikler için güncellemeler alarak kullanıcı dostu bir hale geliyor. Oyun içerisinde kasma ve bazı sorunlar olsa da kısa sürede bunların çözümleri geleceği düşünülüyor. Ayrıca oyunun en önemli ihtiyacı olan Poke topları için ise önemli bir haber mevcut.

Kullanıcıların pokemon yakalamak için gerek duyduğu poke ball ürünü, artık McDonald’s mağazası üzerinden satın alınabilecek bir hizmete dönüşüyor. Bu hizmet ile uygun fiyatlara poke ball ürünü almanız mümkün olacak. Ayrıca bu mağaza üzerinde yapacağınız alışverişte de büyük ihtimal size poketopu hediye edecek.

mcdonald-s-bayileri-pokestop-oluyor-705x290

McDonald’s Pokestop Merkezi

Her ne kadar küçük illerde bulunmasa da ülkemizin büyük çoğunluğuna yayılmış olan McDonald’s fastfood zinciri, dünyanın diğer ülkelerinde de çokça tercih edilen ve ziyaret edilen bir marka olduğunu biliyoruz. İşte Pokemon Go yaratıcıları, bu firma ile yaptıkları anlaşmalar ile kullanıcılara buradan Pokemon GO için Poke Ball satışı yapacak. Şuan Pokemon Go oyununda Google aracılığı ile en aşağı 100 coin alınabiliyor. 100 coin ile de sadece 20 adet Poke Ball alınabiliyor.

Oyun içerisinde önemli bir dinamiğe sahip olan Poke ball ürünleri, ücretsiz olarak toplandığını hatırlatalım. Ancak bunu beklemek istemeyen kişiler, hem internet üzerinden hem de yakında McDonald’s mağazasından poke ball ürünü alabiliyor olacaklar.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir