Mafia 3 Collector’s Edition Resmen Tanıtıldı Mafia 3 Collector’s Edition Resmen Tanıtıldı
4
Düzenlenen dev oyun organizasyon etkinliğinde Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia 3 oyunu kendini hafiften göstermeye başlamıştı. Bu görüntüler ile birlikte oyun tutkunlarını saran heyecan... Mafia 3 Collector’s Edition Resmen Tanıtıldı

Düzenlenen dev oyun organizasyon etkinliğinde Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia 3 oyunu kendini hafiften göstermeye başlamıştı. Bu görüntüler ile birlikte oyun tutkunlarını saran heyecan günümüze kadar devam etmekte olup, ön sipariş için geçtiğimiz aylarda sistem kendisini açarak oyuncuların oyun çıkmadan evvel siparişlerini vermelerini sağlamıştı.

Ön sipariş fiyatı olarak 89 TL değerine sahip bir fiyat ile karşımıza çıkan yeni koleksiyon birçok oyuncu tarafından satın alınarak çıkacağı tarihi dört gözle beklemeye başladı. Steam platformunda ön siparişe açılan oyun birçok kişi tarafından rağbet görülse de tam olarak ne zaman ellerine geçeceğinden de muzdarip bir şekilde bekleme evresine girmiş bulunmaktaydılar.

MAFİA 3 COLLECTORS 7 EKİM’DE SATIŞA SUNULACAK

Birçok kişinin merakla beklediği yeni sürüm Mafia 3 Collectors serisi Playstation4, PC ve Xbox One platformlarına özel olarak 7 Ekim 2016 tarihinde vitrindeki yerini alarak oyun tutkunlarının önüne sunulacak. Görsel efektler ve can alıcı bölümlerin bulunduğu bu muhteşem oyun, eski serilerine duyulan ilgi ve alakadan ötürü Collectors serisinde geliştirici firma Hangar 13 tarafından daha fazla aksiyon katılarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Bildiğiniz üzere oyunu satın alan kişilere hediye plaklarda dağıtan oyun firması 60’lı yılların harika müziklerinden oluşan 2 adet serili plakta hediye etmekte.

Birbirinden farklı oyun paketleri ile sunulacak olan Mafia 3 Collectors serisi şimdiden oyun tutkunları tarafından sabırsızlık içerisinde beklenilmekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir