Grand Theft Auto (GTA) Online İçin Büyük Güncelleme Geliyor! Grand Theft Auto (GTA) Online İçin Büyük Güncelleme Geliyor!
3
Grand Theft Auto: Online’a Kapsamlı Bir Güncelleme Geliyor! Rockstar Games’in efsane serisi Grand Theft Auto namı değer GTA, Single Player’da olduğu kadar Online tarafta... Grand Theft Auto (GTA) Online İçin Büyük Güncelleme Geliyor!

Grand Theft Auto: Online’a Kapsamlı Bir Güncelleme Geliyor!

Rockstar Games’in efsane serisi Grand Theft Auto namı değer GTA, Single Player’da olduğu kadar Online tarafta da çok ciddi bir güce sahip. Özellikle Grand Theft Auto V ile çok farklı boyutlara gelen GTA: Online, şuanda halihazırda on binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.

Yapımcı Rockstar Games, oldukça sevilen Grand Theft Auto: Online için kolları sıvamış durumda. Firma, çok kısa bir süre içinde GTA: Online için yeni bir güncelleme yayınlayacak fakat bu güncelleme, daha önceki güncellemelere nazaran çok farklı olacak. GTA: Online oyuncularının bileceği üzere daha önce birkaç güncelleme yayınlanmıştı fakat bunlar oyuna gözle görülür biçimde etki etmemişti. Bu yeni güncellemeyle birlikte GTA: Online oyuncuları, oyun içerisinde yeni pek çok içeriğe sahip olacak.

Further Adventures in Finance and Felony isimli yeni güncelleme için Rockstar tarafından yapılan açıklamada, bugüne kadarki en büyük güncelleme olacağı bilgisi paylaşıldı. Güncellemeyle birlikte oyun içerisinde işleyeceğimiz suçlar farklı bir boyuta ulaşacak. Zira artık suç baronu olacağız ve eğer başarırsak da büyük bir mafyanın CEO’su olacağız. Bunun yanı sıra oyunda yeni eşyalarda yer alacak. Bunların en başında ofis eşyaları yer alıyor.

Ayrıca güncellemeyle birlikte yeni araçlar ve yeni silahlarda mağazalar aracılığıyla oyunculara sunulacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir