FİFA 2017 Köklü Değişikliklerle Eylül’de Piyasalarda FİFA 2017 Köklü Değişikliklerle Eylül’de Piyasalarda
3.5
Eylül ayı ile birlikte piyasalarda yerini alması beklenen FİFA 2017 oyununda bir çok değişiklik beraberinde gelecek. Oyun içerisinde daha önce olmayan duran top organizasyonlarının... FİFA 2017 Köklü Değişikliklerle Eylül’de Piyasalarda

Eylül ayı ile birlikte piyasalarda yerini alması beklenen FİFA 2017 oyununda bir çok değişiklik beraberinde gelecek. Oyun içerisinde daha önce olmayan duran top organizasyonlarının olacağı belirtildi. Serbest vuruş, korner ve taç atışlarındaki oyuncuların kontrolünün arttırılacağı bir sistem üzerinde yapılan çalışmalara son şekli verildi ve oyuna entegre edildi.

Serbest vuruş, penaltı ve kornerlerde köklü değişikliklerin beklendiği FİFA 2017 ile oyundaki duran toplarda çeşitlilik ve kontrol üstünlüğü getirildi. Misal serbest vuruşta oyuncunun konumunu değiştirerek uzak veya yakın direğe doğru şut çekebiliyoruz. Aynı şekilde penaltılarda da topa gidiş açısını değiştirebiliyoruz. Dahası topa yaklaşma hızını ayarlayarak, topun yönünü ve dönüşünü değiştirebiliyoruz.

Korner ve serbest vuruşlarda da çeşitli özellikler yenilendi. Topu istediğimiz bölgeye hedefleyerek o alandaki oyuncumuzu da topa hedefleyerek daha fazla pozisyon şansına sahip olunabilecek FİFA 2017 oyunu PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 29 Eylül 2016 tarihi ile piyasalarda yerini alacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir