Fifa 2017 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu Fifa 2017 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu
4.5
E3 2016 oyun zirvesi yaklaştıkça dünyanın en harika oyunları birbiriyle yarış haline girmeye başladı. Birçok tutkunu olduğumuz oyunlar yeni sezon sürümleri ile oyun tutkunlarını... Fifa 2017 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

E3 2016 oyun zirvesi yaklaştıkça dünyanın en harika oyunları birbiriyle yarış haline girmeye başladı. Birçok tutkunu olduğumuz oyunlar yeni sezon sürümleri ile oyun tutkunlarını şimdiden ekranlara kilitleyerek trailer ve foto arşivlerine hasretle bakınmalarına vesile olmakta.

Merakla beklenilen bu oyun furyasının aralarında adı sıkça geçen isimlerden biri ise FIFA 2017 oyunu üzerinde yapılan dedikodular. Her ne kadar birçok kez hakkında ha çıktı ha çıkacak dedikoduları devam ediyor derken EA GAMES FIFA 2017 serisinin çıkış tarihini, detaylarını ve ön sipariş fiyatını resmi web sitesinden yayınlayarak serinin tutkunlarına ilk müjdeyi vermiş oldu.

FIFA 2017 FİYATI NE KADAR OLACAK?

Dev oyun yapımcılarından ve PES’in babası olarak bilinen KONAMI markasına fark atmak isteyen FIFA, PES 17 serisinde bulunan birçok özelliğin kendisinde de olduğunu dile getirdi. Özellikle de gerçeklik konusunda oyunculara üst düzey bir kalite sunmayı hedefleyen FIFA serisi şimdiden oyuncularını oldukça heyecanlandırdı. Her sene birbirinden kaliteli futbolcuların resimlerini oyun disk kapağında yayınlayan FIFA bu seride dünyaca ünlü James Rodriguez, Marco Reus, Anthony Martial ve Eden Hazard süsleyecek.

En çok merak edilen konu ise FIFA 2017 fiyatı üzerine edilen tahminlere gerek kalmadı, çünkü EA GAMES resmi web sitesinden oyuna biran önce sahip olmak isteyen kişiler için ön sipariş fiyatını ve sepet haznesini ekleyerek seri tutkunlarının oyunu almasını sağlamakta. 3 farklı paket ile gelecek olan FIFA 2017 oyunu paket fiyatları ise aşağıdaki gibi olacak.

  • FIFA 2017 STANDART = 60 EURO
  • FIFA 2017 DELUXE = 80 EURO
  • FIFA 2017 SUPER DELUXE = 90 EURO

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir