Doom İçin Özel Maç Alternatifi Geliyor Doom İçin Özel Maç Alternatifi Geliyor
3.5
FPS oyunları arasında en popülerler içerisinde boy gösteren DOOM, vitrindeki yerini geçen Mayıs ayında alarak büyük bir sükse ve kitle yaratarak oldukça iddialı olduğunu... Doom İçin Özel Maç Alternatifi Geliyor

FPS oyunları arasında en popülerler içerisinde boy gösteren DOOM, vitrindeki yerini geçen Mayıs ayında alarak büyük bir sükse ve kitle yaratarak oldukça iddialı olduğunu gösterdi.

Oyunun yapımcısı olan id Software tarafından kurgulanıp oyun görünümüne getirilen Doom, yayımcılığını üstlendiği Bethesda Softwork adlı firma ile birlikte DOOM serisinin 4. Serüvenini ele alan ve ana seri ile aynı isimde olan DOOM’u oyun tutkunlarına sundu. Yeni serisi ile oldukça büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan firma buna hitaben oyun kullanıcılarını heyecanlandıracak bir açıklama da bulundu. Oyuncuların kendi aralarında yapacakları maç özelliğinin eksik olması oyun tutkunlarını her ne kadar üzse de gelen haber ile kullanıcılarını bir kez daha mutlu etmeyi başardı.

ÖZEL MAÇ SEÇENEĞİ NE ZAMAN GÜNCELLENECEK?

Bu konuda net bir tarih vermeyen Eurogamer ekibi ve Marty Stratton arasında geçen bir diyalog esnasında oyun tutkunlarının merak ettiği birçok soruya cevap getirildi. Stratton tüm bu hataların ve eksikliklerin farkında olduklarını ve halen oyunda çıkacak olan hataların giderilmesi için gerekli ön liste aşamasının içerisinde olduklarını dile getirirken, bu konuların üzerinde çalışmaya başladıklarını ve en kısa zamanda gelecek olan güncelleme ile tümünün iyileştirileceğini duyurdu. Gelecek olan güncelleme hakkında net tarih belirtmeyen Stratton, yaz ayında gelebilecek olan bu güncelleme tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacağını dile getirirken, aynı zaman’da birçok farklı yeniliğinde güncelleme ile birlikte geleceğini belirtti.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir