Codemasters Yeni F1 Oyununun Ekran Görüntülerini Yayınladı Codemasters Yeni F1 Oyununun Ekran Görüntülerini Yayınladı
3
Formula 1 oyunları içerisinde en çok tutulan serilerin başında gelen F1, her sene olduğu gibi bu senede merakla beklenmeye başladı. Codemasters tarafından yayınlanan seri... Codemasters Yeni F1 Oyununun Ekran Görüntülerini Yayınladı

Formula 1 oyunları içerisinde en çok tutulan serilerin başında gelen F1, her sene olduğu gibi bu senede merakla beklenmeye başladı. Codemasters tarafından yayınlanan seri geçtiğimiz sene F1 2015 ile piyasaya çıkmış ve yarış tutkunlarından büyük ölçüde beğeni kazanmıştı.

Her sene görmeye alıştığımız F1 serisinin ise bir sonraki oyunu F1 2016 için de hazırlıkların devam ettiği belirtilmişti. Yeni oyun ne zaman çıkacak tartışmaları gündeme gelirken Codemasters bombayı patlattı. Merakla beklenen yeni F1 2016 oyunu için ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Henüz Net Bir Çıkış Tarihi Yok

Yayınlanan yeni ekran görüntüleri Codemasters’ın bu senede oldukça iddialı bir oyun ortaya koyacağını göstermeye yetti. İlk görsellerle beraber bazı detaylarda ortaya çıkmaya başladı.

Açıklanan ilk detaylara göre oyunun özellikle grafik özellikleri bakımından eski oyuna göre çok daha gelişmiş bir yapıya sahip olacağı belirtildi. Bununla beraber F1 2016 içerisinde çok daha uzun kariyer modu, çevrim içi mod ve yeni yarış pistleri de yer alacak. Şuan için bu açıklamaları kanıtlayacak verilerin paylaşımı yapılmadı ama paylaşılan ilk ekran görüntüleri aslında grafik konusunda bizleri ne kadar gerçekçi kaplamaların beklediğini kanıtlar nitelikte.

Çıkış tarihi konusunda da henüz bir açıklama yapmayan Codemasters şimdiden serisinin hayranlarını heyecanlandırmaya başladı. Yakın zamanda oyunun çıkış tarihine ilişkin paylaşımların yapılması bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir