Civilization VI İçin İlk Görseller Geldi Civilization VI İçin İlk Görseller Geldi
Strateji oyunları oyun sektöründe büyük bir paya sahip. Sektörün hemen her döneminde sektörde vazgeçilmez oyun türleri arasında gösterilen strateji oyunları her ne kadar son... Civilization VI İçin İlk Görseller Geldi

Strateji oyunları oyun sektöründe büyük bir paya sahip. Sektörün hemen her döneminde sektörde vazgeçilmez oyun türleri arasında gösterilen strateji oyunları her ne kadar son dönemde yüz değiştirmeye başlasa da bu alanda efsane haline dönüşmüş olan bazı oyunlar hala aynı geleneği sürdürmeye devam ediyor. İşte bu efsane serilerden birisi de Civilization serisi.

Yayınlandığı ilk andan itibaren oyun severlerin büyük ilgi gösterdiği oyun bu sayede en başarılı serilerden birisi haline de geldi. Zira en son oyunun beşinci sürümü ile karşılaşmıştık. Bununla beraber beşinci oyundan sonra oyuna birçok ek paket ve birçok eklenti paketi de gelmiş eklenen tüm bu paketlerle beraber Civilization V yine büyük oranda başarıyı yakalamıştı.

Civilization VI 21 Ekim Tarihinde Geliyor

Oldukça beğenilen ve artık aranan oyunlardan biri haline gelen Civilization arayı daha fazla da uzatmadı. Beşinci oyun ile elde edilen başarı Civilization VI oyunu ile de devam ettirilmeye çalışılacak. 21 Ekim zamanında sadece PC oyuncularına özel olarak piyasaya sürülecek olan Civilization VI için yeni görsellerde gelmeye de başladı. Daha önce bir video ile duyurulan oyun şimdilerde ise görselleriyle büyük oranda beğeni toplamayı başardı.

Şimdilik ana grafik yapısında geliştirmelere gittiği öğrenilen Civilization VI’nın nasıl yenilikler barındıracağı da merak konusu oldu.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir