Battlefield 1 Oyununda Osmanlı Olacak! Battlefield 1 Oyununda Osmanlı Olacak!
Son zamanların en popüler etkinliklerinden biri olan E3, birçok haber ve oyun tanıtımı yapılarak oyuncuların ilgisini çekmişti. İşte bu oyunlardan biri olan Battlefield 1,... Battlefield 1 Oyununda Osmanlı Olacak!

Son zamanların en popüler etkinliklerinden biri olan E3, birçok haber ve oyun tanıtımı yapılarak oyuncuların ilgisini çekmişti. İşte bu oyunlardan biri olan Battlefield 1, en çok beklenen konular arasındaydı. Yapılan tanıtımlar ile Battlefield 1 oyunu beklentilerin üstünde bir performans sergiledi!

Savaş oyunları arasında yer edinmiş Battlefield oyunu, bu sefer geçmişe bir bakış atıyor. Son zamanlarda gelecekte olan dünya savaşları tarzı oyunlar bir hayli fazlalaşmıştı. İşte bu oyun geliştirici firma bu oyunda birinci dünya savaşını konu alarak farklı ve güzel bir senaryo seçmişti. Ancak akıllara gelen sorulardan birisi ise, bu oyunda Osmanlının olup olmayacağı konusuydu.

Battlefield 1 oyun içerisinde multiplayer modunda Osmanlı bulunacağı etkinlikte ve oyun tanıtımında açıklandı. Senaryoda bulunan Osmanlı, aynı şekilde multiplayer içinde bulunması; Türk oyuncuları mutlu etti. Keza bu tarz oyunların son zamanda satın alım oranları oldukça yükselmişti. Çünkü kaçak kullanımın önüne en güzel multiplayer imkanı sunarak geçileceğini birçok firma sonuna keşfetmişti.

Battlefield 1 oyunu içerisinde multiplayer modunda bulunacak ülkeler; Osmanlı, İngiltere, Almanya, İtalya, Amerika ve Avusturya – Macaristan olarak açıklandı.

Battlefield 1 oyunu şuan ön siparişte olduğunu hatırlatmakta büyük fayda var. Oyunu almak için ise 18 ekim tarihini beklemeniz gerekiyor. Oyun origin üzerinden 80 Euro fiyatında satışa sunuluyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir