Fiyatı 20 TL Altında Olan Popüler Steam Oyunları Fiyatı 20 TL Altında Olan Popüler Steam Oyunları
3.5
Son zamanlarda piyasaya sürülen yeni sezon oyunlar ne denli bir ücrete tabi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Oldukça cep yakan bu yeni oyunlar her ne... Fiyatı 20 TL Altında Olan Popüler Steam Oyunları

Son zamanlarda piyasaya sürülen yeni sezon oyunlar ne denli bir ücrete tabi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Oldukça cep yakan bu yeni oyunlar her ne kadar popüler bir durumda olsalar bile birçok oyun tutkunu farklı nitelikte olan ucuz oyunlara daha çok yönelmeye başladı.

Bu ucuz oyunlar içerisinde yer alan bir marka da Steam adlı üretici firma tarafından sunulanlardır. Steam her ne kadar pahalı oyunlar satsa da mağazasında 20 TL’nin altında bulunan oyunları ile oyun tutkunlarını oldukça mutlu etmekte.

20 TL DEĞERİNİN ALTINDA OLAN OYUNLAR

BIT BLASTER XL

2016 yılının en başında hit alarak listenin ilk başlarında yer alan Arcade tarzı oyun bağımsız bir yapımcı tarafından Steam’de yer almaktadır. Büyük bir ilgi gören Bit Blaster XL oyunu 80’li yılların atari oyunları üzerine kurgulanmış Arcade formatında bir oyun olup, Steam fiyatı ise 2 TL.

PORTAL

Fiziksel bulmaca üzerine kurgulanan ve Valve tarafından 207 yılında piyasaya sürülen Portal oyunu, gizemli bir laboratuar sahnelerini içermekte. Piyasaya sürüldüğü ilk dönemlerde büyük bir sükse yakalayan oyun günümüzde halen oynanmakta ve fiyatı sadece 18 TL.

COUNTER STRIKE

2000 yılında hayatımıza giren ve gençlerin çılgın turnuvasına sebep olan Counter Strike, dünyanın en iyi online çevrimiçi FPS oyunu olarak günümüzde halen büyük bir ilgi ile oynanmakta. Bu popüler oyunun fiyatı da Steam’da 18 TL olmakla birlikte Life is Strange ve Hotline Miami gibi popüler oyunlarında değeri 10 ila 18 TL arasında değişiklik göstermekte.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir