Meizu’dan Fiyat Performans Telefon M3S Meizu’dan Fiyat Performans Telefon M3S
Son zamanlarda gerçekleşen teknoloji firmalarının konferanslarında gündeme dair birçok konu üzerine konuşuldu ve ürünler tanıtıldı. Ancak bunun yanında her sene olduğu gibi firmalar fiyat... Meizu’dan Fiyat Performans Telefon M3S

Son zamanlarda gerçekleşen teknoloji firmalarının konferanslarında gündeme dair birçok konu üzerine konuşuldu ve ürünler tanıtıldı. Ancak bunun yanında her sene olduğu gibi firmalar fiyat performans telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. İşte bunlardan biri olan M3S ürünü, Meizu firmasının düşük fiyata sunduğu performanslı telefonlardan birisi!

Çin kökenli firmalardan olan Meizu, son günlerde tanıtılan bütçe dostu telefonlara bir yeni modeli de kendisi ekledi. Meizu M3S modeli, 2 farklı alternatif seçeneği ile bütçe dostu olarak bizlere sunuluyor. Meizu firması diğer uygun fiyatlı akıllı telefonlardan farklı olarak ise parmak izi okuyucu özelliğini sunarak bir tık daha albenisi yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

M3S ürünü; gümüş, altın ve pembe olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile geliyor. Bu ürün tanıtımı olarak 17 Haziran tarihi söyleniyor. Bu tarihte Çin üzerinde satışa sunulacak olan ürün, dünya üzerinde hangi ülkelerde satışa sunulacağı şuan bilinmiyor. Şimdi Meizu M3S özelliklerine bir bakalım:

Meizu-m3s

Meizu M3S incelemesi

  • HD çözünürlüğe sahi olan cihaz, 2.5D kavisli 5 inç bir ekrana sahip olarak geliyor.
  • İşlemci olarak MediaTek MT6750 8 çekirdekli işlemci bulunuyor.
  • Android 5.1 işletim sistemi bulunuyor.
  • Arkada 13 MP ve ön tarafta 5 MP kamera bulunuyor.
  • Çift sim kart ve 4G LTE teknolojisi bulunuyor. Ayrıca 3020 mAh batarya ile besleniyor.
  • Son olarak ise cihaz 2 GB RAM ile 16 GB Depolama alanı ve 3 GB RAM ve 32 GB Depolama alanına sahip alternatifleriyle geliyor.

Meizu M3S fiyatı olarak ise 2 GB versiyonu için 106 Dolar ve 3 GB versiyonu için 136 Dolar fiyatı üzerinden satışa sunulacak.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir