Galaxy Note 7 ekran görüntüsü nasıl alınır Galaxy Note 7 ekran görüntüsü nasıl alınır
5
Samsung’un gündemi sallayacak akıllı telefonu Galaxy note 7 için heyecan dorukta.Teknoloji dünyası son haftalarını sırf bu telefon için ayırdı diyebiliriz.O kadar çok dedidokuları ve... Galaxy Note 7 ekran görüntüsü nasıl alınır

Samsung’un gündemi sallayacak akıllı telefonu Galaxy note 7 için heyecan dorukta.Teknoloji dünyası son haftalarını sırf bu telefon için ayırdı diyebiliriz.O kadar çok dedidokuları ve söylentileri çıktı ki artık neredeyse her türlü özelliğini biliyoruz.

Ağustos ayı içerisinde resmi olarak Samsung Galaxy Note 7 tanıtımı gerçekleşecek.Tanıtımdan sonra telefonun Türkiye’ye gelmesi büyük ihtimal eylül ayını bulacaktır.Birçok kişi bu telefonun Türkiye gelmesini bekleiyor ve telefon almayı planlayan varsa şimdiden almayı erteledi diyebiliriz.

Neyse biz konumuza dönersek Galaxy Note 7 telefonunda ekran görüntüsü nasıl alabilirim diye merak ediyorsanız bu sorunun yanıtı vermek istedik.İlk olarak güç düğmesi ve ana ekran tuşuna basılı tutunuz ve 1-2 saniye bekledikten sonra deklanşör sesini duyacaksınız.Çektiğiniz ekran görüntüsüne ise Galeri klasöründen ulaşabilirsiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir