Akıllı Telefonlarda IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir Akıllı Telefonlarda IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir
3
Herkesin elinde olan akıllı telefonların kendine ait bir kimliği vardır. Bu kimlik IMEI numarası olarak adlandırılır. İnsanların kullandığı nüfus kimlik numaraları gibi telefonlarında IMEI... Akıllı Telefonlarda IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir

Herkesin elinde olan akıllı telefonların kendine ait bir kimliği vardır. Bu kimlik IMEI numarası olarak adlandırılır. İnsanların kullandığı nüfus kimlik numaraları gibi telefonlarında IMEI numarası vardır. Telefonunuz kaybolduğunda IMEI numarasından rahatlıkla telefonunza erişim sağlayabilirsiniz.

Android telefonların IMEI numarasını bulabilmek için Google mail bulunması gereklidir. Gmail kullanarak telefonunuzun IMEI numarasını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bunun için ilk olarak https://www.google.com/settings/dashboard?hl=tr bağlantısına tıklayın. Adrese girdikten sonra mail adresinizi kullanarak giriş yapın. Girdikten sonra gelen ekranda Android kısmına tıklayın. Bu kısımdan IMEI numarasını alabilirsiniz. Şimdi IMEI numarasını kullanarak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir