WhatsApp’ın Açığını Kapatan En İyi 5 Uygulama WhatsApp’ın Açığını Kapatan En İyi 5 Uygulama
Akıllı telefonlarımız her ne kadar gelişse ve yeni modeller ortaya çıksa da bu cihazları akıllı yapan destek verilen yazılımlardır! İşte sizin de aşina olduğunuz... WhatsApp’ın Açığını Kapatan En İyi 5 Uygulama

Akıllı telefonlarımız her ne kadar gelişse ve yeni modeller ortaya çıksa da bu cihazları akıllı yapan destek verilen yazılımlardır! İşte sizin de aşina olduğunuz Whatsapp uygulaması için en iyi 5 yardımcı uygulama.

Sosyal paylaşımların her geçen gün arttığı dünyamızda, insanlarla iletişimi en kolay yoldan bize sağlayan whatsapp, köklü hizmeti ile birlikte şüphesiz en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Ancak son zamanlarda bu uygulamadan daha iyilerini sunan firmalar ortaya çıkmaya başladı. Sizde whatsapp alışkanlığını bırakmak istemiyor ve diğer uygulamalarda bulunan özellikleri kullanmak istiyorsanız bu 5 uygulama tam size göre!

menu

WhatAlert

Kişi listenizde bulunan insanların en son ne zaman uygulamada aktif olduğunu ve bunu gün içerisinde tam bir istatistik olarak tutabileceğiniz bir uygulamadır.

Magic Cleaner for WhatsApp

Telefonunuzda boşu boşuna yer kaplayan fotoğraflar, ses kayıtları ve videoları silen bir uygulama. Bu uygulama sadece whatsapp çöpçüsü olarak adlandırılabilir. Bu yüzden kendi çektiğiniz resimlere bir şey olmaz.

Parallel Space

İşte bu tıpkısının aynısı! Yani bu uygulama bir klone yaratıcı uygulama. İstediğiniz bir uygulamanın klonu’nu yaratır ve 2. Bir hesap bağlamanıza yarar. Yani tahmin edeceğiniz üzere 2. Whatsapp hesabınızı açmanıza yardımcı olur.

Booyah Video Chat for WhatsApp

Tahmin edeceğiniz üzere telefon listenizdeki  arkadaşlarınızla HD kalitede Video görüşmesi yapmanızı olanak sağlar.

whatsapplock

WhatsAppLock

Son olarak ise telefonunuzdaki Whatsapp mesajlaşmalarına şifre koymak ister misiniz? İşte bu uygulama tam size göre!

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir