Watch Dogs 2 Sonunda Kesinleşti Watch Dogs 2 Sonunda Kesinleşti
2.5
Ubisoft’un en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Watch Dogs, ilk oyunu ile beklentileri pek fazla karşılayamamıştı. Her ne kadar oyun gerek hikaye gerekse de... Watch Dogs 2 Sonunda Kesinleşti

Ubisoft’un en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Watch Dogs, ilk oyunu ile beklentileri pek fazla karşılayamamıştı. Her ne kadar oyun gerek hikaye gerekse de bazı oynanış dinamikleri konusunda piyasaya büyük farklılıklar getirse de genel görüş oyunun büyük bir oranda eksik kaldığı üzerine olmuştu.

Rakip olarak gösterildiği GTA serisinin yeni oyunundan da bir hayli geride kalan Watch Dogs’un satış rakamlarında da bu durumu net bir şekilde gözlemlendi. Tüm bunlarla beraber gelecek için epey bir umut veren Watch Dogs oyununun devam serilerinin gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Zira bu konuda şuana kadar net bir açıklama yapılmamıştı.

E3 Fuarında Yeni Oyunu Görebileceğiz

Bununla beraber Watch Dogs hayranlarının uzunca bir süredir beklendiği haber sonunda geldi. Ubisoft yaptığı açıklamada uzun süredir beklenen oyunun E3 2016 fuarında tanıtım planları içerisinde olduğunu duyurdu.

İlk defa E3 fuarında kullanıcıların karşısına çıkacak olan Watch Dogs 2 için ne gibi tanıtımlar yapılacak, oyunun nasıl yenilikler içereceği ve benzeri birçok noktası şuan için merak konusu. Zira bu konularda henüz her hangi bir detay verilmedi. Fakat Watch Dogs 2 için şimdilik kesinleşti yorumunu yapmak mümkün. Oyunda ne gibi yeniliklerle karşılaşacağımızı öğrenmek için ise E3 2016 fuarını beklemek gerekiyor.

 

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir