Twitter’dan Yeni Tasarım Geliyor Twitter’dan Yeni Tasarım Geliyor
Twitter uygulamasına yeni bir güncelleme var! Sosyal medyalar arasında oldukça popüler olan twitter, Android uygulaması için yeni görüşe sahip bir güncelleme aldı! Akıllı telefonların... Twitter’dan Yeni Tasarım Geliyor

Twitter uygulamasına yeni bir güncelleme var! Sosyal medyalar arasında oldukça popüler olan twitter, Android uygulaması için yeni görüşe sahip bir güncelleme aldı!

Akıllı telefonların gelmesi ile beraber birçok sosyal medya bu cihazlara özel görünümler ve işlevsellikler kazandığını biliyoruz. İşte bunlardan biri olan Twitter, yaklaşık 2 aydır görünüş ve fonksiyonel çalışmalarını Alpha sürümü ile sürdürüyordu. Alpha sürümüne sahip olan Android kullanıcıları, twitter uygulamasının yeni görünüş ve özelliklerini kullanarak deneyimledi.

Twitter güncellemesi ile artık bütün cihazlar için yeni tasarım ve işlevsel fonksiyonlar hizmete sunuldu. Görünüş olarak çok farklı olmasa da bazı ciddi detaylar ve yapılar mümkün. Ayrıca uygulamada yan taraftan kayarak açılan özel bir menüde geldiğini görüyoruz.

Her ne kadar standart Android uygulama tasarımına benzese de eski tasarımına ve işlevselliğine göre bu görüntü biz kullanıcıları tatmin edeceğine benziyor. Ayrıca ara güncellemeler ile gelen bazı özellikler ve işlevlerin tam çalışmama durumu da mevcut iken; bu güncelleme ile sorun ortadan kalacak gibi görünüyor. Örnek olarak sonradan gelen anket özelliği, halen bazı cihazlarda ve sürümlerde hata vererek saçma görüntüler ortaya çıkartıyor.

nexus2cee_Modern_Android_thumb

Sizin cihazınız için hala bu güncelleme gelmemiş olabilir. Şuan firma, cihaz testlerine göre sırayla bütün cihazlara uygun şekilde uygulamayı güncellemeye kısa sürede süreceğini tahmin ediyoruz. Bu görünüm, instagram markasının yarattığı etkiyi yaratmasa da yine de kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanacağı tahmin ediliyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir