Turkcell’den 15 TL Hediye Kart! Turkcell’den 15 TL Hediye Kart!
Mobil platformun en önemli temsilcileri olan operatör sayısı, bildiğiniz üzere yakında 4’e çıkacak. Rekabetin kızıştığı bu ortamda Turkcell’den kullanıcılara güzel bir jest geliyor! Türkcell... Turkcell’den 15 TL Hediye Kart!

Mobil platformun en önemli temsilcileri olan operatör sayısı, bildiğiniz üzere yakında 4’e çıkacak. Rekabetin kızıştığı bu ortamda Turkcell’den kullanıcılara güzel bir jest geliyor!

Türkcell firması, geçtiğimiz yıllarda da yaptığı bir kampanyayı tekrar gündeme getiriyor. Android kullanıcılarına özel ücretsiz hediye kartı veren Turkcell, Google Play üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmak üzere 10 TL ile 15 TL arası değişecek imkanlar sunuyor. Android işletim sistemli telefonlar için birbirinden güzel ücretsiz uygulamaların yanında bazı oyunlar ve özel uygulamalar ücret isteyebiliyor. Zaten bu uygulamaların ücretleri de çok fahiş bir derecede olmuyor! Çok özel bir kullanıcı değilseniz sizin için güzel bir haber demektir!

Bu kampanyadan yararlanacak müşteri kitlesi ise, Google Play üzerinde yapacağınız alışverişleri Paycell üzerinde kapan kullanıcıları kapsıyor. Bu kullanıcılardan Standart Turkcell faturalı hattına sahip olanlar 10 TL kazanırken, Turkcell platinum aboneleri ise 15 TL hediye kartı sahibi olacak.

Bu kartları sadece Android uygulamaları ve oyunları satın almak için değil, Google Play üzerinde bulunan kitapları ve filmleri almak içinde kullanmanız mümkün. Özellikle yeni eklenen Filmler sekmesini denemek adına bu fırsat oldukça güzel görünüyor.

Turkcell Google Play Hediye Kartı Alma

Bu hediye kartlarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey “GOOGLEPLAY” yazıp mesajı 2222 kısa mesaj olarak göndermek! Gelen bilgilendirici mesaj ile Google Play üzerinden Hesap kısmına ulaşarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir