Toshiba Windows Phone Özellikleri ve Fiyatı Toshiba Windows Phone Özellikleri ve Fiyatı
4
Toshiba markası da akıllı telefon piyasasına yeni ve güçlü bir modelle giriş yaptı. Orta seviye üstü bir telefon olarak tanıtılan Toshiba Windows Phone Türkiye... Toshiba Windows Phone Özellikleri ve Fiyatı

Toshiba markası da akıllı telefon piyasasına yeni ve güçlü bir modelle giriş yaptı. Orta seviye üstü bir telefon olarak tanıtılan Toshiba Windows Phone Türkiye satışlarına başladığında oldukça beğenileceğini düşünüyoruz.

Toshiba son zamanlarda Teknoloji alanında baya bir atılım yapma içerisinde. Ürettiği Tablet ve Telefon modelleriyle, Akıllı teknoloji dünyasında imzasının olmasını istiyor. Toshiba Windows Phone modeli, markanın geliştirmiş olduğu özel bir tasarım. Windows İşletim sistemine bağlı olan modelde, yeni özellikler göze çarpıyor. Arka Kamera diğer modellere oranla daha çok gelişmiş durumda. Toshiba kendi marka değerini Windows İşletime sahip olan bu model üzerinde yükseltmeye çalışmış.

3.7 İnç Ekran Özelliğine sahip olan Telefon, 113 g ağırlığında. Elle tutuşu çok rahat olan bir model. Ekran tasarımında HD donanımlar kullanılmış. Kasa rengi Sarı olan Windows Phone, rengiyle kendini belli etmek istemiş. Dokunmatiğini çok merak edenler var. Dokunmatik ekran olarak Toshiba geliştirişmiş bir parmak teknolojisi kullanmış. Yani rahat bir şekilde Dokunmatiği kullanmak mümkün.

MP Arka Kamerası olan model, güzel çekimler yapabilme özelliğine sahip. Bu sayede zaten birçok alanda yenilik sunuyor. 13 MP Flash destekli bir Kameradır. Telefonda ne yazık ki Ön kamera yok. Bu konuda eksik kalan bir Model.

Snapdragon S2 işletimine sahip. Pil kapasitesi ise 1460 mAh batarya gücüne sahip. Şık ve Kibar bir telefon isteyenler için, Toshiba Windows Phone modeli size yetecek. Tasarım bakımından kendini belli eden bir model.

Toshiba Windows Phone modellerinin satış fiyatının 950 dolar gibi bir rakamdan başlaması bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir