Sony Xperia E5 modelinde radyo ve hafıza kartı var mı? Sony Xperia E5 modelinde radyo ve hafıza kartı var mı?
2
Sony Xperia E5 modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra uzun zamandır Türkiye’de satışı bekleniyordu.Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Sony Xperia E5 modeli 999 TL civarlarından satılmaktadır.1000... Sony Xperia E5 modelinde radyo ve hafıza kartı var mı?

Sony Xperia E5 modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra uzun zamandır Türkiye’de satışı bekleniyordu.Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Sony Xperia E5 modeli 999 TL civarlarından satılmaktadır.1000 TL altı 4.5G uyumlu modeller arasında alınabileceke bir model olduğunu belirtmek isteriz.5 inçlik IPS LCD ekranı bulunurken 2300 mAh’lık bir batarya kapasitesine sahiptir.1.3 GHZ hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemcisi bulunurken 1.5 GB ile orta seviye bir performans sunmaktadır.

16 GB dahili depolama hafızası bulunuyor.Sony Xperia E5 microSD hafıza kartı takılır mı sorusuna yanıt olarak ise takılabilmektedir.13 Megapiksellik bir arka kamerası ve 5 megapiksellik bir ön kamerası bulunmaktadır.4.5G olarak kategori 4.sınıfı desteklemektedir.Sony Xperia E5 radyo var mı diye merak ediyorsanız Sony modellerine radyo koymaktadır.Ayrıca NFC özelliğide bulunan modeli detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

sony xperia e5

Sony Xperia E5 modeli hakkındaki ilk yorumlarınızı bekliyoruz.Ayrıca bu modeli kullanan varsa lütfen bize yorum atark telefon hakkında görüşlerinizi iletiniz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir