Samsung “Veyron” Modeli İle Kapaklı Telefon Çıkarıyor Samsung “Veyron” Modeli İle Kapaklı Telefon Çıkarıyor
4
Teknolojide dünya devi diyebileceğimiz Samsung firması akıllı telefon ticaretinde yok yok denilecek şekilde çoklu ürün konsepti modellerinin üretimine devam ediyor.  Geçtiğimiz yıl Çin’de tanıtımını... Samsung “Veyron” Modeli İle Kapaklı Telefon Çıkarıyor

Teknolojide dünya devi diyebileceğimiz Samsung firması akıllı telefon ticaretinde yok yok denilecek şekilde çoklu ürün konsepti modellerinin üretimine devam ediyor.  Geçtiğimiz yıl Çin’de tanıtımını yaptığı SM-W2016 isimli kapaklı telefonun yeni versiyonu olan Veyron modelini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

SM-W2016 modelinin halefi sayılan Veyron isimli SM-W2017 modeli ile bir çok yeniliği beraberinde getirmeye çalışan Samsung içten kapaklı gövdesi ile yüksek performans ürünü olmaya aday olacağının ilk sinyallerini teknoloji severlere bildirdi. Şu aşamada cihaz ile alakalı çok ayrıntılı bilgi olmamasına rağmen çift yönlü 3,9 inç HD Super Amoled ekran, Exynos 8890 kod adlı işlemci ile 13 Megapixel ana kamera 5 megapixel ise selfie kamerası bulunduracağı kesin olarak düşünülüyor.

Bir önceki modeline benzer şekilde metal ve cam tasarımla gelmesi beklenen Veyron modelinin su ve toza karşı dayanıklı üretilip üretilmeyeceği şuan için muamma olsa da telefonun sızdırılan tasarım görüntüsü harika denecek kadar güzel gözüküyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir