Samsung J3 Pro İnceleme Samsung J3 Pro İnceleme
3.5
Samsung’un yeni amiral gemilerinden biri olacak olan J3 Pro modeli yakında kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk modeli ile Samsung kullanıcılarını memnun etmeyi başaran J3... Samsung J3 Pro İnceleme

Samsung’un yeni amiral gemilerinden biri olacak olan J3 Pro modeli yakında kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk modeli ile Samsung kullanıcılarını memnun etmeyi başaran J3 serisi şimdilerde J3 Pro modeli ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Yeni Nesil Teknolojide En Büyük Ayrıcalık Kamera Desteği Olacak

Eski seri J3 telefonlarda en çok tepki alan özelliklerden biri kamera özellikleriydi. 4K çekim yapabilen 16 mega piksel kameralara karşı sadece 5 mega piksel kamera desteği sunan eski modelin bu yönü artık değişiyor. Zira yakında piyasaya sürülecek olan yeni J3 Pro serisinde 5 mega piksel kamera 8 mega piksel boyutuna çıkartılıyor. Bununla beraber ön kameranın da 5 mega piksele yükseltileceği belirtiliyor.

İşletim Sistemi Android 5.0.1 Olacak

Snapdragon 410 yonga seti işlemciyle beraber işlem hızı konusunda büyük ayrıcalıklar sunacak olan J3 Pro telefonun en kötü ve en çok tepki çeken özelliği ise işletim sistemi oldu. Zira yakında piyasaya sürülecek olan yeni seride Android 6.0 işletim sistemi yerine bir önceki nesil lolipop işletim sistemi kullanılacak. Sonradan telefona bir güncellemeyle sistem yükseltmesi yapılır mı bilinmez ama şuan için yapılan resmi açıklamaya göre Android 5.1 ile beraber gelecek olan J3 Pro ek olarak 5 inç ekrana da sahip olacak. Super AMOLED ekran teknolojisi ile çözünürlük desteğini de üst düzeyde tutacak olan yeni J3 ne kadar beğenilecek göreceğiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir