Samsung Galaxy S8 4K UHD Ekran İle Gelecek! Samsung Galaxy S8 4K UHD Ekran İle Gelecek!
4
Teknolojide dünya devlerinden birisi olan Samsung akıllı telefon piyasasına son çıkardığı Galaxy S7 çıkalı daha pek az bir süre geçmesine rağmen S8 ile ilgili... Samsung Galaxy S8 4K UHD Ekran İle Gelecek!

Teknolojide dünya devlerinden birisi olan Samsung akıllı telefon piyasasına son çıkardığı Galaxy S7 çıkalı daha pek az bir süre geçmesine rağmen S8 ile ilgili bir çok bilgi güvenilir kaynaklarca sızdırılmaya başlandı.

Samsung’un yeni amiral gemileri olan S7 ve S7 Edge modelleri daha birkaç ay evvel piyasaya sürülmesine rağmen Galaxy S serisinin çıkacak olan S8 modeli hakkında bilgiler gelmeye başladı. 2017 yılının ilk aylarında piyasalara sürülmesi beklenen Samsung Galaxy S8 hakkındaki ilk bilgiler UBI Research şirketinden sızdırıldı. Bilgilere göre Galaxy S8’in en önemli yeniliği 4K UHD ekranı bünyesinde barındıracak olması.

UBI Search şirketinin gündeme getirdiği bu iddiaların gerçekliğinde Samsıng’un geçmişteki hareketleri göz önüne alınması yatıyor. İddialara göre Samsung her iki yılda bir Galaxy S modellerinin ekranları konusunda ciddi devrim niteliğinde yenilikler getiriyor olması bu tezin gerçeklik oranını artttırıyor. Her ne kadar iddia niteliğinde de olsa bu özelliğin gelmesine kesin olarak bakılıyor.

Akıllı telefon analistlerine göre Galaxy S8 köklü değişikliklerle piyasalara girecek. Yine sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S8’in 4K UHD ekranla piyasalara getirilme ihtimali çok yüksek. Akıllı telefon modellerinde henüz daha yeni kullanılmaya başlanan 4K UHD bilindiği üzere en son Sony Xperia Z5 Premium modelinde karşımıza çıkmıştı.

Samsung Galaxy S8 modelinin piyasalara sürülmesine daha aylar bulunurken bu süre içinde de gündemi bu telefon modelinin oldukça meşgul edeceği aşikar. Teknoloji Vakti olarak sizlere bu iddiaları ve bilgileri an be an aktarmaya çalışacağız

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir