Samsung Galaxy Note 7 Özellik ve Görüntüleri Sızdırıldı Samsung Galaxy Note 7 Özellik ve Görüntüleri Sızdırıldı
4
Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung Note 5 sonrası aynı seriinin hangi modelini çıkaracak merakla beklenedursun firmaya yakın kaynaklardan gelen son sızıntılara göre bu... Samsung Galaxy Note 7 Özellik ve Görüntüleri Sızdırıldı

Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung Note 5 sonrası aynı seriinin hangi modelini çıkaracak merakla beklenedursun firmaya yakın kaynaklardan gelen son sızıntılara göre bu modelin Galaxy Note 7 olduğu açıkça dillendirildi. Ayrıca Samsung Galaxy Note 7 tek başına değil Note 7 Edge ile birlikte piyasalara gireceği hakkında iddialar da hayli fazla.

Samsung sıradaki Galaxy modelini 6 değil 7 ile adlandıracağı hakkında çıkan iddiaların oldukça gerçeklik payı mevcut. Yine edinilen bilgilere göre Note’un tek bir model olarak değil Note 7 ve Note 7 Edge olarak iki farklı modelle piyasaya sürüleceği yönünde.

Samsung tarafından Ağustos 2015 tarihinde alındığı öne sürülen patentin varlığı da göz önüne alınırsa sıradaki modelin Galaxy Note 7 olacağı neredeyse eksinleşti sayılır. Alınan patente göre Samsung Galaxy Note 7 Edge‘de kullanıcıların ekranın kenarına da yazabileceğini göstermişti.

Ortaya çıkan bir reklam görüntüsü bahsedilen patentin yeni Galaxy Note ile gerçekleşeceğini kesinleştirdi gibi. Sızdırılan bilgilere göre kenarı ışıklandırılmış ekran panelinin hemen altında “Write on the edge of something great” ifadesi ile cihazın kenarına da S-pen ile rahatça yazı yazılabileceğinin göstergesi oldu.

samsung note 7 edge

Samsung Galaxy Note 7 ve Note 7 Edge modellerinin Ağustos ayının ilk haftasında tanıtılıp piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir