Samsung Galaxy Note 7 Ekran Boyutu 6 İnç Olacak Samsung Galaxy Note 7 Ekran Boyutu 6 İnç Olacak
3.5
Samsung firmasının merakla beklenen yeni mimarisi Note 7 için yeni haberler sızdırıldı. Daha önceden özelliklerinin açıklandığı Samsung Galaxy Note 7 modelinin şimdi de ekran... Samsung Galaxy Note 7 Ekran Boyutu 6 İnç Olacak

Samsung firmasının merakla beklenen yeni mimarisi Note 7 için yeni haberler sızdırıldı. Daha önceden özelliklerinin açıklandığı Samsung Galaxy Note 7 modelinin şimdi de ekran boyutu ile ilgili güvenilir bilgiler piyasalara sunuldu.

Daha önceden gelen haberlerde Galaxy Note 7 modelinin ekranının 5.7 inç QHD Super Amoled özelliğine sahip olacağı belirtilmişti. Ancak yeni gelen haberlere göre ekran boyutu biraz daha büyük olacak. Hindistan kaynaklı gelen bilgilere göre yeni SM-N930R4 kodlu Note 7’nin ekran boyutu 6 inç olacak.

note 7ekran

Yeni gelen bilgilerin gerçekleşmesi durumunda ekran boyutu ve özelliği olarak Samsung firması büyük atılım yapmış olacak.

Samsung Galaxy Note 7 Teknik Özellikleri Neler?

  • 5.7-6 inç QHD Super AMOLED
  • 64GB depolama alanı + microSD
  • 12MP arka ve 5MP ön kamera
  • IP68 sertifikası
  • Siyah, gümüş, mavi renk seçenekleri
  • İris tarayıcı

Samsung, yeni Galaxy Note 7 modelini yaklaşık bir ay sonra Ağustos başında tanıtmayı düşünüyor. Modelin satışlarının ise Ağustos sonu gibi başlaması bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir