Pokemon GO hilesi nasıl yapılır? Pokemon GO hilesi nasıl yapılır?
Pokemon GO oyunu piyasaya çıkalı henüz 1 hafta olmasına rağmen kısa sürede çok popüler olduğunu kanıtladı diyebiliriz.Milyonlarca kişi 1 hafta içinde telefonlarına bu oyunu... Pokemon GO hilesi nasıl yapılır?

Pokemon GO oyunu piyasaya çıkalı henüz 1 hafta olmasına rağmen kısa sürede çok popüler olduğunu kanıtladı diyebiliriz.Milyonlarca kişi 1 hafta içinde telefonlarına bu oyunu indirerek oynamaya başladı.Tabi üşengeç olan oyun severler ise üçüncü parti uygulamaları ile pokemon go hilesini bulduğunu söyleyebiliriz.Sahte konum uygulamaları ile başka ülkelere bağlanarak sokaklarda pokemon avlayanların sayısı oldukça artmaya başladı.Fakat pokemon go yapımcı şirketi bu uygulamalar ile hile yapanları tespit ettiği anda banlaması söz konusu.Çünkü bu kadar popüler bir uygulamaya böyle basit bir hile ile pokemon avlamayı kabul etmeyecektir.

Pokemon GO hilesi genellikle oturduğu yerden nadir pokemon türlerini avlamak isteyenlere hitap ediyor.Pokemon GO yapımcı şirketi bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir önlem alacak göreceğiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir