Orta Sınıf Akıllı Telefonların Yeni Temsilcisi Casper VIA E1 Orta Sınıf Akıllı Telefonların Yeni Temsilcisi Casper VIA E1
3.5
Son döneme kadar bilgisayarlarını görmeye alıştığımız Casper, akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesiyle beraber artık yavaş yavaş bu alanda da kendisini göstermeye başladı. Daha önce 8... Orta Sınıf Akıllı Telefonların Yeni Temsilcisi Casper VIA E1

Son döneme kadar bilgisayarlarını görmeye alıştığımız Casper, akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesiyle beraber artık yavaş yavaş bu alanda da kendisini göstermeye başladı.

Daha önce 8 çekirdek teknolojisiyle akıllı telefon alanında fark yaratan Casper şimdilerde ise ortan sınıf akıllı telefonlarıyla piyasada yer alamaya başladı. Bu alanda Casper’ın son ürünlerinden birisi de Casper VIA E1 oldu. 700 TL gibi bir fiyat ile satışta olan cihaz fiyatının üstünde teknolojiler sunmasıyla da beğeni topluyor.

Metal Tasarım Ve Parmak İzi Sensörü

Genelde Samsung ve Apple cihazlarda görmeye alıştığımız parmak izi sensörü teknolojisiyle beraber gelen Casper VIA E1 bunun dışında tasarım olarak da metal kasaya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Metal tasarımına sahip olmasına karşın 147 gram gibi bir ağırlığa sahip olan Casper VIA E1 teknik özellikleri de sınıfı için oldukça yeterli.

1.3 GHz MediTek İşlemci

Teknik özellikler konusunda ilk dikkati çeken MediTek işlemci oluyor. 1.3 GHz saat başı hıza sahip olan işlemcisiyle akıcı bir kullanım sunan Casper VIA E1, hafıza boyutu olarak ise kullanıcılara 16 GB depolama alanı sunuyor. Bunun dışında tabi arttırılabilir hafızayla beraber boyutu çok daha yüksek rakamlara çıkartabiliyorsunuz. 5 inç ekran boyutu bunun yanında da IPS ekran teknolojisi sunan Casper VIA E1 bellek olarak da 2 GB Ram miktarına sahip.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir