Motorola Moto G4 Modeli İle Hedeflerini Büyüttü Motorola Moto G4 Modeli İle Hedeflerini Büyüttü
3.5
Motorola son zamanlarda kendini en iyi şekilde geliştirdi. Bir birinden ilgi çeken modellerin yanında akıllı telefonlara kendi özelliklerini de çok iyi enjekte ederek yakın zamanda... Motorola Moto G4 Modeli İle Hedeflerini Büyüttü

Motorola son zamanlarda kendini en iyi şekilde geliştirdi. Bir birinden ilgi çeken modellerin yanında akıllı telefonlara kendi özelliklerini de çok iyi enjekte ederek yakın zamanda bu piyasa içerisinde bende varım dedi.

Moto marka adıyla piyasaya çıkardığı telefonlar çok daha yüksek bir teknolojiye sahip. Zaten bu sayede kendi kimliğini oluşturmuş durumda. Moto G4 Modeli, bu açıdan çok  daha modern bir tasarıma sahip. Telefon tasarımın yanında bazı yeni özellikleriyle beraber, her anlamda çığır açmış durumda. Ekran tasarımının yenilenen formatta olmasının yanında, İşletim ve Donanımsal açıdan ortaya çıkan bazı özellikleri de marka değerini her anlamda yükseltir durumda.

Ekran Özellikleri

5.5 İnç geniş çaplı bir Ekrana sahip. Piksel açısından 1080p özelliğe sahip. Kamera ayarı da zaten görüntü kalitesi olarak bu derece de yüksek bir teknolojiye sahip. Ekran farkının yanında, elle tutuş ve avuç içine daha rahat yayılmasıyla beraber, artık çok daha gelişim göstermiş durumda. 155 gram bir ağırlığı var.

Kamera Özellikleri

  16 MP Kamera özelliği var. Kamera ayarı ve bu özelliği sayesinde, 1080p piksel çözünürlük kalitesinde gelişmiş bir tasarıma sahip. Kamera özelliği son görüntü teknolojisine bağlı olarak ayarlanmış durumda. Odaklanma ve buna benzer sorunlar da yok olmuş durumda. 5 MP SELFİE Kamerasına sahip.

Diğer Özellikleri

4GB RAM ve Snapdragon 617 İşlemciye sahip. Android olarak baya bir hızlı ve daha iyi kullanıma sahip. İşletim sistemine baktığımız zaman, ısınma sorunlarının da ortadan rahat bir şekilde kalktığını görmek mümkün. 3000 mAh Batarya teknoloji özelliğine sahip. Teknoloji açısından her türlü modern ve daha akıllı bir telefon.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir