Moto Z Force Özellikleri İncelemesi Moto Z Force Özellikleri İncelemesi
3
Motorola piyasadan uzak kalmamak adına yeni modellerini geliştirmek için büyük uğraş vermekte. Bu nedenle tasarım ve kasa bakımından diğer modellerinde olmayan özellikte akıllı telefonları... Moto Z Force Özellikleri İncelemesi

Motorola piyasadan uzak kalmamak adına yeni modellerini geliştirmek için büyük uğraş vermekte. Bu nedenle tasarım ve kasa bakımından diğer modellerinde olmayan özellikte akıllı telefonları piyasaya çıkarmak istiyor.

Moto Z Force modeli de bu girişimlerinin en önemli parçası. Moto Z Force modelinde, ekran özellikleri, tasarım ve Donanım faktörlerine kadar birçok yönde yenilenen teknik özellikler var. Motorola tasarım olarak ayrı bir Konsep kullanmayı tercih etmiş. Telefon elle tutuş bakımından son derece rahat ve daha çok kendini belli ediyor.

Ekran Özellikleri

 5.5 İnç ekran özelliği sayesinde, Piksel bakımından çok daha canlı renkleri bir arada görmekteyiz. 1440 x 2560 Ekran Piksel özelliği var. Bu sayede o kadar ince bir görüntü ve HD donanım mevcut ki, kullanıcılar telefona kesinlikle başarılı gözüyle bakıyor. 163 G ağırlığa sahip olan Moto Z, elle taşıma konusun da hafif kalıyor.

Kamera Özellikleri

Motorola Kamera konusunda geri kalmak istemedi. Bu nedenle SONY gibi dünya markalarının en iyi şekilde kullandığı 21 MP Kamera teknolojisini kullandı. 1080p yerine 2160p Görüntü özelliğini de telefona ekleyerek, bu sayede son zamanların en iyi Moto Z Force modelini ortaya çıkarmış oldu. Bu modele gerçekten bayılacaksınız. Ön kamerası biraz düşük bulundu. Ön kamera 5 MP olarak ayarlanmış. Eleştirileceği nokta burası. 21 MP gibi büyük Ölçekli bir Kamera yanında, 5 MP ön kamera elbette çok zayıf kalmış. Motorola burada biraz cimrilik yapmış diyebiliriz.

Diğer Özellikleri

4GB RAM teknolojisine sahip. Snapdragon 820 İşlemcisi sayesinde, Telefon ısınmalara karşı korumalı. Ayrıca hız bakımından diğer modellerine oranla daha fark edilir derece  de. 3500 mAh Batarya Teknolojisi kullanılan Moto Z modelinde, batarya sorunu da bu bakımdan aşılmış durumda.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir